Szkolny konkurs fotograficzny pt."Z głową w chmurach" został rozstrzygnięty! Wybór najciekawszych zdjęć był bardzo, bardzo trudny! musieliśmy jednak dokonać wyboru, takie są zasady konkursów. Nauczyciele i uczniowie, którzy mieli ochotę pomóc mi w tym trudnym wyborze, wybrali po 5 zdjęć według nich najlepszych i podali mi ich numery. Zdjęcia które miały dużo głosów, zajęły miejsca na podium i tak wyłonili się zwycięzcy:
I miejsce - Artur Wierzbicki i Martyna Skóra,
II miejsce- Lena Tomkiewicz i Daria Jakusz-Gostomska,
III miejsce- Mariia Mykoliuk i Zuzia Bułas,
Wyróżnienia:Róża Fronczek, Franciszek Krygier i Hania Puchalska.
Gratulacje!
Jolanta Adamiec