• Rok szkolny 2020-2021

z-ca przewodniczącego: Alicja Mączka

z-ca przewodniczącego: Jakub Wacławski

Uczniowie:

Kacper, Łucja, Oskar, Maciej, Jakub K., Ewa, Barbara, Alicja, Natalia, Kyrylo, Jan, Dominik, Jakub W., Alan, Zuzanna.

Wychowawca: Anna Salawa

• Zakończenie roku szkolnego

• W dniu 25.06.2021 r. odbyło się zakończenie roku szkolnego.

• Odznaka Przyjaciela Krakowa

• Po ponad rocznej realizacji, zakończyliśmy z sukcesem program "Zdobywamy Dziecięcą Odznakę Przyjaciela Krakowa".

W dniu 1.06.2021 r. otrzymaliśmy odznaki.

• Dzień Dziecka

• 1.06.2021 r. świętowaliśmy Dzień Dziecka w naszej klasie.

• Peryferiada

• W dniu 29.05.2021 r. aktywnie uczestniczyliśmy w Peryferiadzie Skotnickiej.

• Akademia

• Zapraszamy na przygotowaną przez naszą klasę akademię z okazji majowych dni świątecznych.

Link do filmu

• Kangur

• W dniu 22.04.2021 r. chętni uczniowie z naszej klasy uczestniczyli w konkursie matematycznym Kangur.

• Warsztaty muzealne

• W dniu 4.11.2020 r. wzięliśmy udział w warsztatach muzealnych organizowanych przez Muzeum Krakowa pt. "Od mieszczan do legionistów czyli o krakowskich bohaterach narodowych" w ramach realizacji programu Zdobywamy Dziecięcą Odznakę Przyjaciela Krakowa.

• 14.10.2020 r.

• 14.10.2020 r. przedstawiciele naszej klasy uczestniczyli w akademi z okazji Dnia Kmisji Edukacji Narodowej

• Warsztaty muzealne

• W dniu 27.10.2020 r. wzięliśmy udział w warsztatach muzealnych organizowanych przez Muzeum Krakowa pt. "Znane i nieznane wynalazki techniczne w dawnym domu" w ramach realizacji programu Zdobywamy Dziecięcą Odznakę Przyjaciela Krakowa.

• Rok szkolny 2019 - 2020

Samorząd klasy:

przewodniczący: Kacper Buła

z-ca przewodniczącego: Zuzanna Zięba

z-ca przewodniczącego: Jakub Wacławski

Uczniowie:

Wychowawca: Anna Salawa

• Dzień Praw Dziecka

• 20 listopada

• Wizyta strażaków

• 5 listopada uczestniczyliśmy w zajęciach o ochronie przeciwpożarowej, które zostały przeprowadzone przez Kadetów ze Szkoły Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.

• Akademia

• 8 listopada uczestniczyliśmy w akademii z okazji święta Odzyskania Niepodległości przez Polskę

• Wyjście do kina

• 31 października byliśmy w kinie na filmie "O, Yeti!"

• Akademia

• 14 października czynnie uczestniczyliśmy w akademii z okazji święta KEN oraz pasowania pierwszoklasistów na uczniów SP 66

• Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

2 września 2019 roku rozpoczęliśmy nowy etap naszego szkolnego życia