• Informacje

• ZAPISY NA DYŻUR WAKACYJNY

W dniach od 19 kwietnia do 29 kwietnia 2022 r. odbędą się zapisy dzieci z poza Przedszkola nr 23.

W związku z ograniczoną liczbą wolnych miejsc o przyjęciu dziecka będzie decydować kolejność zgłoszeń.

Poniżej karta zapisu.

deklaracja_dla_dzieci_spoza_P23(1).pdf

Dyżur wakacyjny w roku szkolnym 2021/2022

W aktualnym roku szkolnym nasze przedszkole pracuje w sierpniu. Na dyżur wakacyjny przyjmowane są dzieci obojga rodziców/opiekunów prawnych pracujących, nie mogących w żaden sposób zapewnić dziecku opieki.

Zgłoszenia na dyżur dzieci z naszego przedszkola będą przyjmowane w dniach: 28.03.2022 r. do 11.04.2022 r. za pośrednictwem skrzynki na dokumenty.

deklaracja_sieprien.doc

Prosimy o przemyślane i odpowiedzialne dokonywanie zapisu na dyżur wakacyjny, gdyż na podstawie zgłoszonych dzieci, ustala się ilość wolnych miejsc dla dzieci spoza naszego przedszkola oraz harmonogram pracy nauczycieli i pracowników obsługi.

Dzieci z innych przedszkoli będzie można zapisywać w miarę wolnych miejsc od dnia 19.04.2022 r.

Harmonogram pracy przedszkoli znajduje się na portalu edukacyjnym.

PONIŻEJ PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA:

Pocedura_bezpieczenstwa_P23_2021-22(1).pdf

ODPŁATNOŚCI ZA PRZEDSZKOLE

Wpłat z tytyułu uczęszczania dziecka do przedszkola należy dokonywać na konto:

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
                                                     NR KONTA 22 1020 2892 0000 5102 0590 8183

W tytule przelewu proszę umieścić następujące informację: Imię i nazwisko dziecka.

Termin: do 14 go każdego miesiąca, po otrzymaniu wysokości kwoty wyliczonej na podstawie dni obecności dziecka w przedszkolu.

STATUT SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 23 W KRAKOWIE

Statut_Przedszkola.pdf