• Informacje

• ZEBRANIE ORGANIZACYJNE NA ROK SZKOLNY 2021/2022

Szanowni Rodzice!

W dniu 02.09.2021 r. (czwartek) godz. 17:00 w auli Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 odbędzie się zebranie organizacyjne dla Rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola, dotyczące organizacji pracy od 01.09.2021 r.

Po krótkim zebraniu na auli odbędzie się spotkanie organizacyjne z wychowawcami w grupach.

Zapraszamy wyłącznie jednego rodzica, bez dzieci.

Uprzejmie prosimy o bezwzględne przestrzeganie zasad ochrony osobistej poprzez dezynfekcję rąk przed wejściem na salę, zakrycie nosa i ust oraz utrzymanie dystansu społecznego.

UWAGA! Wejście na aulę wyłącznie bocznym wejściem, z tyłu budynku głównego.

WAŻNE INFORMACJE

Szanowni Rodzice!

Nowy rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy w dniu 1 września 2021 r.

Przedszkole jest czynne od godz. 7.00 do 17.00.

Kontakt: 12 262 52 81 lub 660 637 271

Adres mailowy: przedszkole23@vp.pl

Posiłki:

• 8.00 śniadanie grupa I i III
          • 8.30 śniadanie grupa II i IV
          • 11.30 obiad grupa I i III
          • 12.10  obiad grupa II i IV
          • 13.45 podwieczorek grupa I i III
          • 14.10  podwieczorek grupa II i IV

Prosimy o przyprowadzanie dzieci do godz. 8.30.

Zgłaszanie ewentualnych nieobecności do godziny 9:00 telefonicznie.

Stawka żywieniowa wynosi 9,00 zł. (śniadanie, obiad, podwieczorek).

Listy dzieci w grupach będą dostępne na tablicy ogłoszeń w pierwszym korytarzu oraz u pań dyżurujących w szatni.

Prosimy o przygotowanie wyprawki dla dzieci z wszystkich grup (podpisanej imieniem i nazwiskiem):

1. Pantofle antypoślizgowe z jasną podeszwą (łatwe do samodzielnego ubrania przez dziecko).

2. Bielizna/ubranie na zmianę.

3. Chusteczki mokre

4. Chusteczki suche (wyciągane)

Wyprawkę prosimy przynieść pierwszego dnia przyprowadzenia dziecka do przedszkola.

Bardzo prosimy wszystkich Rodziców o dostarczenie, najpóźniej na zebraniu w dniu 2 września r. podpisanych dokumentów:

WSZYSCY RODZICE również dzieci przyjętych:

informacja-o-oplatach-2021-22.pdf

Upowaznienie_do_odbioru_dziecka__2021-22.pdf

ZGODA_NA_WIZERUNEK.pdf

TYLKO RODZICE DZIECI  PRZYJĘTYCH:

potwierdzenie-woli.pdf

informacja-o-stanie-zdrowia-dziecka(1).pdf

W przypadku braku możliwości wydrukowania dokumentów, druki będą dostępne w przedszkolu.

PONIŻEJ PROCEDURA BEZPIECZEŃSTWA:

Pocedura_bezpieczenstwa_P23_2021-22(1).pdf

ODPŁATNOŚCI ZA PRZEDSZKOLE

Wpłat z tytyułu uczęszczania dziecka do przedszkola należy dokonywać na konto:

Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 7
                                                     NR KONTA 22 1020 2892 0000 5102 0590 8183

W tytule przelewu proszę umieścić następujące informację: Imię i nazwisko dziecka.

Termin: do 14 go każdego miesiąca, po otrzymaniu wysokości kwoty wyliczonej na podstawie dni obecności dziecka w przedszkolu.

STATUT SAMORZĄDOWEGO PRZEDSZKOLA NR 23 W KRAKOWIE

Statut_Przedszkola.pdf