• Klasa IV a 2020-2021

    • To my, klasa IV A!

      

      

     Nasza trójka klasowa:

     Małgorzata Szarata - przewodnicząca

     Tomasz Michalik

     Krzysztof Ostrowski

      

     CO ROBIMY RAZEM:


     Bierzemy udział w projekcie "Przedsiębiorczość. Jak zrealizować pomysł?"

     Projekt jest przygotowany przez fundację Uniwersytet Dzieci przy współpracy z Narodowym Bankiem Polskim.     ...


     Obchodzimy Tłusty Czwartek. Oprócz tradycyjnego objadania się pączkami, postanowiliśmy uczcić ten dzień bardziej kreatywnie, ogłaszając klasowy konkurs na odę do pączka. Wygrała jednogłośnie (czyli głosem naszej pani) praca Krzyśka i Tomka Sikory:


     ...


     Pomagamy zwierzętom! Nasza klasa wzięła udział w szkolnej akcji "Gwiazdka dla Zwierząt" - dołączyliśmy do zbiórki karmy dla krakowskiego schroniska.     ...


     Świętujemy! W tym roku wigilia klasowa odbyła się za pośrednictwem aplikacji Teams. Wspólnie śpiewaliśmy kolędy, jedliśmy ciasteczka i składaliśmy sobie życzenia. Wymieniliśmy się też prezentami: w tym roku były to własnoręcznie robione kartki świąteczne w wersji elektronicznej.

      

     ...


     Obchodzimy Dzień Chłopaka! Dziewczyny zorganizowały fantastyczną imprezkę. Wspólnie zajadaliśmy się pysznymi wypiekami i tańczyliśmy do "Gangnam Style". Chłopcy dostali prezenty: kostki Rubika i lizaki w kształcie smoczków. Jedne i drugie bardzo przypadły im do gustu! Zabawa była świetna, a teraz dziewczyny czekają na rewanż w marcu :)

      

      

     ...


     Poznajemy swoje mocne strony podczas lekcji wychowawczej "Moje supermoce".