• 26.04.24  Teatrzyk w przedszkolu ,,Czerwony Kapturek "
        • 26.04.24 Teatrzyk w przedszkolu ,,Czerwony Kapturek "

• 27.04.2024 16:25
        • Dzieci aktywnie biorąc udział w przedstawieniu bawiły się świetnie. Uczyły się jednocześnie, że nie należy ufać obcym. Aktorzy przypomnieli dzieciom ważne zasady dotyczące kontaktów z osobami nieznajomymi.

• 25.04.24  Ekologicze zajęcia edukacyjne na temat wody.
        • 25.04.24 Ekologicze zajęcia edukacyjne na temat wody.

• 27.04.2024 16:23
        • Tata Wojtka zorganizował dla nas i przeprowadził zajęcia edukacyjne na temat wody.
          Dzięki tym  zajęciom dzieci dowiedziały się dlaczego oszczędzanie wody jest ważne i w jaki sposób można wodę oszczędzać na co dzień. Wszystkie dzieci już wiedzą, że woda jest niezbędnym źródłem życia i należy o nią dbać, a więc nie marnujmy WODY!.
          Bardzo dziękujemy za pouczające spotkanie i poświęcony nam czas.
        • 16.04.24  WYJAZD DO PAŁACU WIELKOPOLSKICH CZYLI SIEDZIBY URZĘDU MIASTA KRAKOWA
        • 16.04.24 WYJAZD DO PAŁACU WIELKOPOLSKICH CZYLI SIEDZIBY URZĘDU MIASTA KRAKOWA

• 21.04.2024 16:07
        • Pan Łukasz Wantuch, Radny Miasta Krakowa oprowadził nas po murach Pałacu opowiadając ciekawe historie na temat funkcjonowania UMK. W Sali Obrad każdy z nas mógł zabrać głos na mównicy, wziąć udział w szeregu głosowań oraz przywitać się z innymi dziećmi. Byliśmy również pod gabinetem Prezydenta Miasta Krakowa.