•                                   SAMORZĄD UCZNIOWSKI 2018 - 2019

      • Przewodnicząca: Aleksandra Kubas z klasy VIII

        Zastępca: Kinga Siekacz z klasy VIII

         Sekretarz: Gabriela Ziarko z klasy VI B

        Rzecznik praw uczniowskich: Kacper Chalcarz  VII

        Przewodnicząca sekcji klas I-III:  Karolina Adamik z klasy VI B 

        Przewodniczący sekcji kulturalno-sportowej:  Weronika Niemczyk z klasy VII

        Przewodniczący sekcji opiekuńczo-porządkowej: Lidia Szczypczyk z klasy VI A

         Redaktor naczelna "Szkolnych plotek"Kalina Wyzina z klasy VIII

         Opiekunowie: pani Teresa Baka i pan Jakub Huk

         

        Poczet Sztandarowy

        Chorąży

        Antoni Bizoń

        Asysta:

        Aleksandra Kubas i Julia Pardała

         

        Wybory !!!

        W dniu 12.09.2018 odbyły się wybory na stanowisko Przewodniczącej SU szkoły i drugiego Opiekuna SU. W głosowaniu brało udział 227 uczniów klas IV-VIII. Przewodniczącą szkoły została Aleksandra Kubas z klasy VIII, a drugim Opiekunem Pan Jakub Huk.
        Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy

         

         

         

         

      • Nasze przedsięwzięcia w roku szkolnym 2018/2019

        Piżamowa rewia mody
        Z okazji dnia wagarowicza nasi uczniowie postanowili przywitać wiosnę radością i uśmiechem. Zorganizowaliśmy dzień piżamowy, który okazał się rewią mody. Panie i Panowie zaprezentowali swoje gustowne nocne wdzianka. Jednak prawdziwym hitem i dyktatorem mody okazała się Pani Ewa  wychowaczyni 2c, którą śmiało możemy okrzyknąć nową Coco Chanel  - Brawo za odwagę i dystans.

        Wolontariat

        9 marca 2019r. młodzież naszej szkoły uczciła Dzień Kobiet w towarzystwie Pań zamieszkujących Dom Pomocy Społecznej przy ul. Babińskiego. Wolontariusze z klas VII i VIII przygotowali dla Pensjonariuszek okolicznościowy montaż słowno - muzyczny, na który widzowie reagowali bardzo emocjonalnie. Na koniec uczniowie rozdali Paniom drobne prezenty - własnoręcznie przygotowane babeczki. Nasi aktorzy w podziękowaniu także otrzymali słodki poczęstunek. Mamy nadzieję, że to początek wspaniałej współpracy i nasi uczniowie będą mieli możliwość zaprezentowania swoich zdolności naszym uroczym Sąsiadom z ul. Babińskiego 25.

        WYŚLIJ PĄCZKA DO AFRYKI  – „PODARUJ DZIECIOM SZKOŁĘ”

        W ramach szkolnego wolontariatu uczniowie klasy VIII zaangażowali się w akcję „Wyślij pączka do Afryki”, której celem jest wspieranie Misjonarzy kapucynów w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie (https://paczek.kapucyni.pl/).  19.02.2019r. uczniowie przygotowali plakaty i kiermasz pączków i ciast, z których dochód (480zł) został  przekazany do Fundaracji Kapucyni i Misje, by pomóc w dożywianiu sierot, edukacji dzieci z buszu, budowie studni, szkół, kaplic, boisk, operacji dla niepełnosprawnych. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem, przygotowane słodkości szybko znikały a skarbonki się zapełniały J Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom.

        ZAPRASZAMY do drugiego etapu akcji w ramachWielkiego Postu można będzie wesprzeć dzieci w Afryce. W  najbliższym tygodniu nasi wolontariusze odwiedzą każdą klasę i opowiedzą o życiu dzieci w Afryce i pomocy jaką niosą polscy misjonarze. Przy tej okazji można będzie złożyć datek do skarbonki. OTWÓRZMY SERCA DLA POTRZEBUJĄCYCH! Dziękujemy!

         

        8 marca 2019 r. - Dzień kobiet.

        Panowie z SU postanowili osłodzić życie szkolnym koleżenkom składając życzenia i częstując łakociami :)

        7 marca 2019 r. Turniej piłki ręcznęj cdn.

        5 marca 2019 r. Uczniowie Naszej szkoły oddali hołd patronowi Naszej szkoły - Edwardowi Dembowskieku.

        1 marca 2019 r.

        Konkurs wiedzy o historii szkoły i patronie.

        I miejsce - Stanisław Wardęga z klasy 5c

        II miejsce - Sandra Bańduła z klasy 7

        III miejsce - Aleksandra Kubas z klasy 8

        Gratulujemy !!! :)

        21 luty 2019 r.

        Odbył się pierwszy etap  międzyklasowego turnieju piłki ręcznej. :)

         

        15.02.2019r.

        Został rozstrzygnięty konkurs zorganizowany przez SU na maskę karnawałową:

        1 miejsce Maja Poskróbek klasa I c

        2 miejsce Nadia Krasny klasa I c i Marek Fronczek klasa I a

        3 miejsce Liliana Kęsek klasa I c

        Wyróżnienia: Emilia Ładzik, Natalia Leszczyńska, Daria Jakusz-Gostomska, Martyna Sasińska klasa I c i Jakub Krański klasa II c

        Nagroda specjalna: Antoni Stopiński klasa II c

        Gratulujemy.

         

        01.02.2019r.

        SU ogłasza akcję „Zbiórka dla zwierzaka”. W dniach 01.02-28.02.2019 odbędzie się zbiórka żywności oraz akcesoriów dla zwierząt ze schroniska krakowskiego. Dary należy przynosić do świetlicy szkolnej.

         

        SU proponuje konkurs na ciekawą maskę karnawałową. Technika prac dowolna. Prace oddajemy do 13 lutego do świetlicy szkolnej.

         

        W poniedziałek 7 stycznia 2019 r. w naszej szkole miał miejsce przegląd pastorałek i kolęd. Nasi uczniowie wykazali się dużym talentem artystycznym i wokalnym. 

        3 I 2019

        Odbył się finał zawodów w siatkówkę.

        I miejsce klasa 8

        II miejsce klasa 6a

        III miejsce klasa 5a

        Gratulujemy !!!

        13 XII 2018 - Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny "Wesoły zimowy komiks"

        1 miejsce - Damian Machno 

        2 miejsce -  Tomasz Michalik 

        3 miejsce - Nadia Wierzbicka i Filip Jakusz-Gostomski

        Od poniedziałku 3 grudnia do 14 grudnia SU prowadzi sprzedaż kartek świątecznych wraz z kopertą. Każda kartka kosztuje 2 zł. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Stowarzyszeniu Sursum Corda, które wspiera chorych niepełnosprawnych.

         

        29 listopada 2018 odbył się międzyklasowy turniej ping-ponga. 

        I miejsce Damian Dziedzic

        II miejsce Jakub Niemczyk

        III miejsce Franciszek Sasiński

        SU proponuje konkurs na „Wesoły zimowy komiks” dla klas I-VIII. Komiks powinien zawierać ciekawe ilustracje i dialogi. Minimum 4 strony. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 13 grudnia.

         

        SU informuje, że od 26.11.2018 – 02.01.2019 będziemy zbierać drobne monety w ramach ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA 2018”. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Na zakończenie akcji będzie usypany z monet kopiec. Zachęcamy do udziału w akcji. Każda moneta może pomóc!

         

        22.11.18 r.

        W dniu dzisiejszym rozegrał się międzyklasowy turniej siatkówki. Brali w nim udział uczniowie klas 5a, 5b, 6a, 6b i 8. Gra wciąż trwa, zwycięzców poznamy w przyszłym tygodniu :)

        20.11.18 r. "Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka"

        20 listopada uczniowie obchodzili święto upamiętniające uchwalenie Deklaracji Praw Dziecka w 1959 roku, a także Konwencji o Prawach Dziecka w 1989 roku. To dokumenty, których celem jest zapewnienie jak najlepszej ochrony i opieki najmłodszym. Z tej okazji zorganizowaliśmy uroczysty apel dla najmłodszych oraz prelekcje na których uczniowie mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat swoich praw, które zkończyliśmy quizem z słodkimi nagrodami :)

        Samorząd Uczniowski ogłasza zbiórkę zniczy, które zostaną zapalone na grobach wybitnych Polaków (M. Konopnickiej, S.Banacha, W. Bełzy) na Cmentarzu Łyczakowskim we Lwowie, a także na Cmentarzu Orląt Lwowskich. Zapraszamy do włączenia się w akcję.

         

        Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „IDZIE JESIEŃ”

        1 miejsce Marek Fronczek z klasy I a

        2 miejsce Antonina i Stanisław Wardęga z klasy III b i V c

        3 miejsce Wojciech Musiał z klasy I c

        Wyróżnienia: Nikola Chachlowska, Zuzanna Maniszewska z klasy II a, Anatola Batorska i Kornelia Tuchowska z klasy II c, Amelia Kłusak z klasy I b, Liliana Kęsek z klasy I c

        W dniu 18 X 2018 r. odbył się szkolny turniej koszykówki. Udział w nim wzięli uczniowie klasy 5b, 6a i 8. Wyniku pięknej gry pierwsze miejsce zajęła klasa 8, drugie klasa 6a natomiast trzecie klasa 5b.

        Serdeczne podziękowania dla Pana Piotra Tyńskiego za sędziowanie. 

         

         

         

         

         


         

      • Konkurs "SUPER UCZEŃ" 2018 - 2019

      •  

        22.03.2019r.

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Maja Nowak

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Maciej Musiał

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Marlena Siedlińska-Morek

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Tymoteusz Głuszyk

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Antoni Stopiński

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Jan Skorczyński

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Katarzyna Wróblewska

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Amelia Szczypczyk

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Anna Pardała

        SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Karolina Dziedzic

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Miłosz Czerwiński

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Franciszek Bartula

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Kamil Bukowski

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Anastasiia Mykhailovska

        Gratulujemy.

        15.03.2019r.

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Natalia Bukowska

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Mateusz Bator

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Wiktoria Wątor

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Zeeshan Sinnen

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Gabriel Gleń

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Liliana Korczak

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Dominik Sobczyk

        SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Bartosz Madej

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Wiktoria Zjadewicz

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Weronika Stachowska

        SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Milena Zięba

        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Szymon Bajak

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Jakub Musiał

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Zuzanna Liskowicz

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Karolina Jurek

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Bartłomiej Pstuś

        Gratulujemy

        08.03.2019r.

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Franciszek Krygier

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Kacper Brożek

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Alicja Wąs

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Patrycja Sawicka

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Zuzanna Bulga

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Natalia Piechota

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Anna Leszczyńska

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Kajetan Kostrubiec

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Ksawery Stasik

        SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Oskar Kurpiński

        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Maja Chwedczuk

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Miłosz Czerwiński

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Karolina Adamik

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Natalia Niewiadomska

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Kamil Tomczyk

        Gratulujemy

        27.02.2019r.

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Marek Fronczek

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Amelia Kłusak

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Maja Poskróbek

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Krzysztof Ostrowski

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Marta Przydatek

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Radosław Szmyd

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Kacper Buła

        SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Nikola Wcisło

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Magdalena Wojnar

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Filip Groń

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Karina Knotek

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Piotr Giermek

        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Karol Krasny

        SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Gabriela Klimek

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Dawid Cygan

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Milena Stein

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Gabriela Siekacz

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Antoni Bizoń

        Gratulujemy.

        22.02.2019r.

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Bruno Chmielewski

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Julita Flinta

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Liliana Kęsek

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Oskar Iwańczak

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Małgorzata Zima

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Wojciech Czerwiński

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Oskar Jastrzębski

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Katarzyna Wróblewska

        SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Nina Chammas

        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Bartosz Karatnik

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Nikodem Kornaś

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Julia Knotek

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Julia Pardała

        Gratulujemy.

        15.02.2019r.

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Kacper Brożek

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Wiktoria Wątor

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Zuzanna Maniszewska

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Zakaria Chabbah

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Iga Trawicka

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Jakub Wacławski

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Wiktor Brożek

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Krystian Ptak

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Alan Knotek

        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Piotr Frankowski

        SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Milena Bączek

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Wiktor Lanza

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Jan Rachwał

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Gabriela Stachura

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Wiktoria Jastrzębska

        Gratulujemy.

        07.02.2019r.

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Izabela Palonek

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Maciej Musiał

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Aleksandra Kalita

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Anastazja Płachotniuk

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Małgorzata Zima

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Tomasz Kosmała

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Jakub Kukuła

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Anna Leszczyńska

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Wiktoria Dudek

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Jakub Dziedzic

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Anna Pardała

        SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Oskar Kurpiński

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Tatiana Niemczyk

        SUPER UCZEN z klasy VII, to Kinga Skiba

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Karolina Klimkowska

        Gratulujemy.

        01.02.2019r

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Bartłomiej Michalik

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Kacper Brożek

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Natasza Niemczyk

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Kamila Gut

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Damian Machno

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Amelia Capała

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Katarzyna Wolska

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Paweł Trzyna

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Julia Jakóbek

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Mikołaj Leniartek

        Gratulujemy.

        .

        14 09 2018 r.

        Wyniki konkursu  SUPER UCZEŃ
        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Wojciech Magryta
        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Jakub Wołosz
        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Emilia Ładzik
        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Konrad Król
        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Krzysztof Trzyna
        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Radosław Szmyd
        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Alan Walas
        SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Wojciech Pałkus
        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Kalina Zielniok
        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Alicja Kowalska
        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Karina Knotek
        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to  Kiyaza Sinnen
        SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Weronika Grochal
        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Alicja Kalita
        SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Barbara Kulig
        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Debora Lejmel
        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Nikodem Kornaś
        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Weronika Niemczyk
        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Aleksandra Kubas
        Gratulujemy.

        21 09 2018 r.

        Wyniki konkursu  SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Sebastian Kopczyk

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Maria Rokita

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Natalia Leszczyńska

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Tomasz Michalik

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Arkadiusz Pala

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Julia Filas

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Jakub Kukuła

        SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Aleksandra Omasta

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Pola Chmielewska

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Wiktoria Dudek

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Karolina Tyrpa

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to  Krystian Stasik

        SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Karol Busz

        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Krzysztof Kantor

        SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Patrycja Pawlicka

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Natalia derwisz

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Kinga Siekacz

        Gratulujemy.

        28 09 2018 r.

        Wyniki konkursu  SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Amelia Bednarska

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Maciej Musiał

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Gabriela Dusik

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Celina Cisło

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Łucja Buła

        SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Emilia Pstuś

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Magdalena Wojnar

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Maja Lodeiro Vales

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Filip Jakusz-Gostomski

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to  Amelia Capała

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Magda Madej

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Oliwia Ptak

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Kamil Janawa

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Julia Pardała

        Gratulujemy.

        5 10 2018 r.

        Wyniki konkursu  SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Zuzanna Urban

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Julia Karaś

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Maja Poskróbek

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Zuzanna Maniszewska

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Anna Topór

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Zofia Kurek

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Alicja Mączka

        SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Magdalena Morawiec

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Anna Leszczyńska

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Krystian Ptak

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Michalina Trybuś

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to  Piotr Giermek

        SUPER UCZEŃ z klasy V a, to  Bartłomiej Gabor

        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to  Szymon Machała

        SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Milena Bączek

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Magda Madej

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Emilia Szwajdych

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Vladyslav Yanisherskyi

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Kalina Wyzina

        Gratulujemy.

        12 10 2018 r.

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Iga Pasiut

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Filip Sikora

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Patryk Ozga

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Krzysztof Ostrowski

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Bruno Szwajdych

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Nikola Grzybek

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Kacper Buła

        SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Robert Noga

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Karolina Skołyszewska

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Aniela Pulut

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Damian Machno

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Filip Babiuch

        SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Michał Korecki

        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Tomasz Raczkowski

        SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Mikołaj Stachowski

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Kamil Woch

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Karolina Adamik

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Kinga Skiba

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Wiktoria Jastrzębska

        Gratulujemy.

        19 10 2018

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Jakub Germański

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Emma Baczyńska

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Liliana Kęsek

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Alicja Wąs

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Amelia Stopyra

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Adam Birgiel

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Ewa Machno

        SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Bartosz Madej

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Natalia Hardt

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Katarzyna Wróblewska

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Jakub Serek

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Piotr Giermek

        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Agata Twardosz

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Miłosz Czerwiński

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Milena Stein

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Kamil Tomczyk

        Gratulujemy.

        26 10 2018 r

        Wyniki konkursu  SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Martyna Rudek

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Mateusz Bator

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Tadeusz Węglarz

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Tomasz Sikora

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Lena Skalmierska

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Kornelia Tuchowska

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Alan Walas

        SUPER UCZEŃ z klasy III b, to  Antonina Wardęga

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Nadia Wierzbicka

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Krystian Ptak

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Leon Bartula

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Julia Noga

        SUPER UCZEŃ z klasy V a, to  Sara Grylewicz

        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to  Aleksandra Adamik

        SUPER UCZEŃ z klasy V c, to  Antoni Wróblewski

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Dawid Cygan

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Dorota Pałkus

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Gabriela Siekacz

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Denis Savchuk

        16.11.18 r.

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Mieszko Hankiewicz

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Kacper Brożek

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Natalia Leszczyńska

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Tomasz Michalik

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Filip Mucha

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Kamila Gut

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Łucja Buła

        SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Żaneta Banduła

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Magdalena Wojnar

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Aniela Pulut

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Damian Machno

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Zofia Banasik

        SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Michał Korecki

        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Antonina Solnica

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Magda Madej

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Gabriela Ziarko

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Kamil Janawa

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Antoni Bizoń

        Gratulujemy

        23.11.18 r.

         

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Maria Rokita

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Zuzanna Kowalczyk

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Natalia Sosin

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Kornelia Tuchowska

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Jakub Wacławski

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Anna Leszczyńska

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Amelia Martyniuk-Pieczara

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Karina Knotek

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Maja Rachwał

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Magda Szeląg

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Natalia Bocheński

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Kamil Śmigielski

        Gratulujemy.

        30.11.2018

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Iga Pasiut

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Nadia Cynar

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Julia Pronobis

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Bartosz Juszczyk

        SUPER UCZEN z klasy II b, to Bartosz Babiuch

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Jakub Krasny

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Dominik Sobczyk

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Pola Chmielewska

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Vladyslav Gzehelsky

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Karolina Tyrpa

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Anna Pardała

        SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Nikola Kruk

        SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Mikołaj Stachowski

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Wiktoria Wcisło

        SUPER UCZEŃ z klasy VII, to Kinga Skiba

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Weronika Kukla

        Gratulujemy.

        7. 12. 2018 r.

        Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

        SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Jakub Germański

        SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Mateusz Bator

        SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Weronika Bocheńska

        SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Marcin Torba

        SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Tomasz Bizoń

        SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Patrycja Storożak

        SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Michał Korecki

        SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Kordian Rydz

        SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Wiktor Brożek

        SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Filip Groń

        SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Martyna Jurgała

        SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Krystian Stasik

        SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Julia Radwańska

        SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Bartosz Karatnik

        SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Milena Bączek

        SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Lidia Szczypczyk

        SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Damian Bobrowicz

        SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Kacper Urban

         

        Gratulujemy.

      • Samorząd Uczniowski 2017 - 2018

      • Przewodnicząca: WIKTORIA JASTRZĘBSKA z klasy VII

        Zastępca: KAMIL TOMCZYK z klasy VII

         Sekretarz: GABRIELA SIEKACZ z klasy VI 

        Rzecznik praw uczniowskich: KACPER CHALCARZ z klasy VI

        Przewodnicząca sekcji klas I-III: EMILIA MACHNO z klasy V a

        Przewodniczący sekcji kulturalno-sportowej:  KINGA SKIBA z klasy VI

         Przewodniczący sekcji opiekuńczo-porządkowej: KINGA SIEKACZ z klasy VII

         Redaktor naczelna "Szkolnych plotek"KAROLINA ADAMIK z klasy V b

         Opiekunowie: pani Teresa Baka i pan Jakub Huk

         

        http://www.sp66krakow.edu.pl/images/upload/17-18/samorzad-slubowanie.jpg

         

        Poczet sztandarowy

        Chorąży: Antoni Bizoń

        Asysta: Kinga Siekacz,  Emilia Stopka

        http://www.sp66krakow.edu.pl/images/upload/17-18/samorzad-sztandar.jpg

         

         

      • Samorząd Uczniowski 2016 - 2017


      • Przewodnicząca: Julia Pardała z klasy VI

         Zastępca: Kacper Chalcarz z klasy V

         Sekretarz: Kalina Wyzina z klasy VI 

         Rzecznik praw uczniowskich: Julia Knotek z klasy V

         Przewodnicząca sekcji klas I-III: Amelia Lelek z klasy IV b

         Przewodniczący sekcji kulturalno-sportowej:  Kacper Chalcarz z klasy V

         Przewodniczący sekcji opiekuńczo-porządkowej: Karolina Sterecka z klasy VI

         Redaktor naczelna "Szkolnych plotek": Emilia Stopka z klasy V 

         Opiekunowie: pani Teresa Baka i pan Mirosław Szewczyk

         

        Poczet sztandarowy

        Chorąży: Antoni Bizoń

        Asysta: Kinga Siekacz, Alicja Gawron i Emilia Stopka

         

        http://www.sp66krakow.edu.pl/images/upload/16-17/samorzad.dsc_1165.jpg

         

        http://www.sp66krakow.edu.pl/images/upload/16-17/samorzad.dsc_1160.jpg