• Witamy na stronie internetowej klasy II a

uczniowie: Amelka, Oskar, Wiktor, Natalka, Bartek B., Bruno, Franek, Marek, Kamil, Jakub, Mieszko, Róża, Mikołaj, Sebastian, Wojtek, Martek M., Maja, Gabryś, Iza, Iga, Martyna, Zuzia, Timur.

• "Ludzie listy piszą"

• Klasa II a bierze w udział w autorskim projekcie pt. "Ludzie listy piszą". W ramach projektu dzieci będą się wymieniały listami z klasą III z Wrocławia. Dzisiaj napisaliśmy kartki pocztowe, a następnie wyślemy je do Szkoły we Wrocławiu.

• "Czytam z klasą"

• Klasa II a bierze udział w Ogólnopolskim Projekcie Edukacyjnym "Czytam z klasą". Projekt ma na celu wspieranie czytelnictwa wśród uczniów klas I-III. W dniu 17 października 2019 roku uczniowie otrzymali własne lekturniki, które poprowadzą ich przez cały projekt. Każdy z uczniów samodzielnie zaprojektował swój lekturnik.

• Wyjazd do Muzeum Narodowego

• 5 listopada 2019 r. klasa II a miała okazję zwiedzić galerię w Muzeum Narodowym pod tytułem "Broń i Barwa w Polsce", a także wzięli udział w lekcji muzealnej pt. "Kto Ty jesteś?". W czasie lekcji muzealnej uczniowie mieli okazję przymierzyć ówczesne stroje i rekwizyty.