Grupa III
25.06.26 Wycieczka do Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ
- 26.06.2026 20:34
Dzieci z naszej grupy uczestniczyły w niezwykle interesującej wycieczce do Centrum Edukacji Przyrodniczej UJ. Podczas zwiedzania miały okazję poznać fascynujący świat zwierząt oraz przyrody z różnych zakątków świata. Przewodniczka w ciekawy i przystępny sposób oprowadzała grupę po ekspozycjach, opowiadając o wielu gatunkach zwierząt oraz dzieląc się interesującymi ciekawostkami na ich temat. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści, obserwowały eksponaty i zadawały wiele pytań.
Wycieczka była nie tylko wspaniałą przygodą, ale również cenną lekcją przyrody. Zdobyta wiedza z pewnością na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków. Wszyscy wrócili do przedszkola pełni wrażeń, nowych doświadczeń i pozytywnych emocji.
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły