Grupa III
24.06.26 ,,Dzień Pustej Sali ”
- 26.06.2026 20:33
,,Dzień Pustej Sali” był dla ,,Sówek” pełen radości, aktywności i wspólnej zabawy na świeżym powietrzu. Tego dnia dzieci spędzały czas głównie w ogródku przedszkolnym, uczestnicząc w różnorodnych grach i zabawach ruchowych, które dostarczyły im wiele pozytywnych emocji. Dużą atrakcją był także ,,mini piknik”, podczas którego dzieci mogły delektować się przyniesionymi z domu smakołykami. Nie zabrakło również czasu na zabawę ulubionymi zabawkami, które każde dziecko przyniosło ze sobą.
Na zakończenie tego wyjątkowego dnia wybraliśmy się do lodziarni „Słodki Skwer”, gdzie na wszystkich czekała pyszna lodowa niespodzianka.
Był to wspaniały dzień pełen uśmiechu, integracji i beztroskiej zabawy, który na długo pozostanie w pamięci naszych przedszkolaków.
- Wróć do listy artykułów
Ostatnie artykuły