• 1% dla ZSP7

CZYM JEST 1 % ?

Szanowni Państwo !

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 współpracuje z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym”. Na mocy porozumienia 75% wpłat - 1% odpisu od podatku przekazywane jest naszemu Zespołowi.

Dzięki tym środkom modernizujemy i unowocześniamy szkołę i przedszkole inwestując w nowe sprzęty.

Naszym celem jest podniesie jakości kształcenia i warunków nauki naszych podopiecznych, a także umilenia dzieciom czasu wolnego spędzonego na przerwach, świetlicy czy terenie wokół Zespołu.

W związku z tym  zwracamy się z gorącą prośbą do rodziców, pracowników i sympatyków ZSP 7 o dokonywanie 1% odpisu od podatku na rzecz ww. Fundacji.

Dzięki Państwu czas spędzony przez dzieci w Zespole będzie miejscem nie tylko do nauki, ale i zabawy oraz co najważniejsze do zacieśniania przyjaźni na lata!!!

INFORMACJE !

Informacje o Fundacji:

Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym”, Organizacja Pożytku Publicznego (OPP)

Regon: 240629137,

ul. Bór 116,

42 – 202 Częstochowa,

NIP: 949-204-42-31

www.mlodzi-mlodym.pl

e-mail: biuro@fsmm.pl

Tel. 602-397-831, 795-795-747

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU NA ZSP 7?

Jeśli zapragną Państwo wspomóc 1% podatku  Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7 należy wypełniając PIT postępować zgodnie z informacją przekazaną w materiałach Fundacji.

(jako CEL należy wpisać:

ZSP 7 KRAKÓW 781”)

Nasze inwestycję zrealizowane dzięki Państwa ofiarności :)

W wyniku kilkuletniej współpracy z Fundacją "Młodzi Młodym", a przede wszystkim Państwa życzliwości udało nam się na przestrzeni kilku lat znacząco wzbogacić wyposażenie szkoły i przedszkola.

Łącznie na przestrzeni kilku lat bilans współpracy w ramach „jednego procenta” wynosi 59 794,31 zł.

Dzięki Państwu nasza palcówka zyskała:

- szafki do szatni szkolnej,

- dywany do sal przedszkolnych,

- zabawki oraz meble do świetlicy,

- cymbergaj i stoliki do gry w piłkarzyki,

- sprzęty do ogórdka przedszkolnego m.in domek ogrodowy,

- nową stronę internetową,

- oczyszczacze powietrza oraz wykładzinę dywanową do świetlicy,

- filtry do oczyszczaczy przedszkolnych,

- maty antypoślizgowe,

- uzupełnianie księgozbioru biblioteki oraz sprzętu sportowego,

- nowe pomoce dydaktyczne do Przedszkola.

W minionych latach udało się:

- stworzyć miejsce zabaw dzieci – „Kulkolandia”,
            - zmodernizować dwuetapowo ogródek przedszkolny,
            - zakupić stół do popularnych  „piłkarzyków”  oraz cieszący się ogromną popularnością zestaw do cymbergaja,
            - rozbudować system monitoringu placówki poprzez zakup i montaż kolejnych kamer,  wymiana rejestratora systemu monitoringu i zamontowanie kolejnych kamer zewnętrznych, dzięki którym nasza placówka jest bezpieczna,

- zakupić wykładziny do kącika zabaw dzieci nauczania zintegrowanego,
            - zakupić wykładziny do sal przedszkolnych.