• 1% dla ZSP7

CZYM JEST 1 % ?

Szanowni Państwo !

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 współpracuję z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym”. Na mocy porozumienia 75% wpłat - 1% odpisu od podatku przekazywane jest naszemu Zespołowi.

Dzięki tym środkom modernizujemy i unowocześniamy szkołę i przedszkole inwestując w nowe sprzęty.

Naszym celem jest podniesie jakości kształcenia i warunków nauki naszych podopiecznych, a także umilenia dzieciom czasu wolnego spędzonego na przerwach, świetlicy czy terenie wokół Zespołu.

W związku z tym  zwracamy się z gorącą prośbą do rodziców, pracowników i sympatyków ZSP 7 o dokonywanie 1% odpisu od podatku na rzecz ww. Fundacji.

Dzięki Państwu czas spędzony przez dzieci w Zespole będzie miejscem nie tylko do nauki, ale i zabawy oraz co najważniejsze do zacieśniania przyjaźni na lata!!!.

INFORMACJE !

Informacje o Fundacji:

Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym”, Organizacja Pożytku Publicznego (OPP)

Regon: 240629137,

ul. Bór 116,

42 – 202 Częstochowa,

NIP: 949-204-42-31

www.mlodzi-mlodym.pl

e-mail: biuro@fsmm.pl

Tel. 602-397-831, 795-795-747

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU NA ZSP 7?

Jeśli zapragną Państwo wspomóc 1% podatku  Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7 należy wypełniając PIT postępować zgodnie z informacją przekazaną w materiałach Fundacji.

(jako CEL należy wpisać:

ZSP 7 KRAKÓW 781”)

Nasze inwestycję zrealizowane dzięki Państwa ofiarności :)

Wyniku kilkuletniej współpracy z Fundacją "Młodzi Młodym", a przede wszystkim Państwa życzliwości udało nam się na przestrzeni kilku lat znacząco wzbogacić  wyposażenie szkoły i przedszkola.

Łącznie na przestrzeni kilku lat bilans współpracy w ramach „jednego procenta” wynosi 44 432,30 zł

Dzięki Państwu nasza palcówka zyskała:

W 2018/19 roku decyzją rad rodziców Przedszkola i Szkoły w uzgodnieniu z dyrekcją Zespołu pozyskane środki przeznaczone zostały na:

-  zakup zabawek do świetlicy oraz mebli.

- zakup kolejnego cymbergaja i stolików do gry w piłkarzyki.

- sprzętów do ogórdka przedszkolnego m.in domek ogrodowy.

- wprowadzenie nowej strony www.

- zakup oczyszczacza powietrza oraz wykładziny dywanowej do świetlicy.

- zakup filtrów do oczyszczaczy przedszkolnych.

- zakup mat antypoślizgowych.

- uzupełnianie księgozbioru biblioteki oraz sprzętu sportowego.

- zakup pomocy dydaktycznych do Przedszkola.

W poprzednich latach :

-  miejsca zabaw dzieci – „Kulkolandii”.
            -  przeprowadzono dwuetapową modernizacje ogródka przedszkolnego.
            - stworzenie miejsca zabaw i wypoczynku (zakupiono stół do popularnych „piłkarzyków” oraz cieszący się ogromną popularnością zestaw do cymbergaja)
            - rozbudowano system monitoringu placówki po przez zakup i montaż kolejnych kamer,  wymiana rejestratora systemu monitoringu i zamontowanie kolejnych kamer zewnętrznych  dzięki którym nasza placówka jest bezpieczna.

- zakupiono wykładziny do kącika zabaw dzieci nauczania zintegrowanego.
            - zakup wykładzin do sal przedszkolnych.