• W dniu 1 września 2022 r. uczniowie oraz kadra ZSP nr 7 rozpoczęła kolejny rok szkolny. Dzień dzisiejszy jest wyjątkowy ponieważ, uczniowie klas 1-3 rozpoczną edukację w dogodnych warunkach lokalowych, gdyż powitali oni nowy rok szkolny w nowym gmachu naszej szkoły.
    • 4 czerwca 2022 - na ten dzień czekaliśmy cały rok. To właśnie w ten czerwcowy sobotni poranek, rozpoczęła się kolejna Peryferiada. Była ona nieco inna od poprzednich, ponieważ po ponad dwóch latach walki z Covid 19, mogliśmy wreszcie ściągnąć maseczki i cieszyć się wszystkimi atrakcjami pełną piersią. W tym roku czekało nas wyjątkowo dużo niespodzianek z racji tego, iż tegoroczna Peryferiada połączona była z festynem organizowanym w ramach pro
    • W dniu 26 maja 2022 r. na terenie ogródka przedszkolnego odbył się piknik rodzinny z okazji "Dnia Rodziny".

     Serdecznie dziękujemy za przybycie oraz wspaniałą zabawę, a Wszystkim Rodzicom jeszcze raz składamy najlepsze życzenia.
     • ZBIÓRKA DLA BEZDOMNYCH ZWIERZĄT

      „Pies jest jedyną istotą na świecie, która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie”.

      Josh Billings

      W naszym Przedszkolu zorganizowana została zbiórka darów dla Schroniska Bezdomnych Zwierząt w Krakowie, ul. Rybna 3. Celem tej akcji była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku.

      Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za zaangażowanie i pomoc bezdomnym zwierzakom.

     • PODZIĘKOWANIA

      Szanowni Rodzice, Dzieci Samorządowego Przedszkola nr 23.


      Poniżej zamieszczamy podziękowania z Fundacji Pełna Życia za okazaną pomoc dla podopiecznego Fundacji Dawida. Przekazane dary sprawiły Dawidowi i Jego Rodzinie ogromną radość i stanowiły wsparcie w ich trudnej sytuacji. Rodzina również przekazuje podziękowania. Do podziękowań dla wszystkich Darczyńców raz jeszcze dołącza się Dyrekcja i wszyscy Pracownicy Przedszkola.

     • 1 % podatku na ZSP7

      Zbliża się okres rozliczeń podatkowych za rok 2021 r.

      W związku z tym apelujemy do Państwa z prośbą o przekazanie 1% podatku na rzecz ZSP7 w Krakowie.

      Wystarczy wybrać w swoim zeznaniu podatkowym
      nr KRS: 0000270261 cel: ZSP7 KRAKÓW 781

      Za 2020 r. otrzymaliśmy środki w wysokości 13 348,53 zł.

     • Serwis Informacyjny 14.01.2022 r.

      SU proponuje konkurs fotograficzny pt. "Moje wspaniałe ferie zimowe". Zróbcie zdjęcia jak spędzacie ferie zimowe. Zdjęcia oddajemy do 14 lutego do świetlicy szkolnej. Zachęcamy do udziału w konkursie!!!.

      Książka pt.„Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi”, którą napisał Rafał Kosik to pierwszy tom bestsellerowej serii. Fantastyczna i przezabawna powieść o polskich trzynastolatkach, nie tylko dla trzynastolatków! Przeczytajcie o przyjaźni, zwariowanych wynalazkach, sztucznej inteligencji, skarbach, duchach, robotach, latającym talerzu i … nastoletnich uczuciach. W bibliotece szkolnej znajdziecie kolejne tomy serii. Są to:

     • Serwis informacyjny 17.12.2021 r.

      Z ogromną przyjemnością informujemy, że Daria Jakusz- Gostomska i Tymon Zielniok decyzją jury Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego Poezji Księdza Jana Twardowskiego zajęli III miejsce.
      Bardzo serdecznie gratulujemy.

      W pozaszkolnym konkursie plastycznym pt." Widokówka z Krakowa", organizowanym przez Centrum Młodzieży im. H. Jordana na ul. Krupniczej 38 w Krakowie:
      WYRÓŻNIENIE zdobył-Tomasz Michalik z klasy 5A
      NAGRODĘ zdobył-Krzysztof Ostrowski z klasy 5A
      Na konkurs nadesłano 255 prac. Jury wybrało 55 najciekawszych prac plastycznych!
      Gratulacje

     • Serwis informacyjny 10.12.2021

      Pani Agata Smorońska serdecznie zaprasza do udziału w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, który odbędzie się w tym roku w formie on-line. Zachęcamy wszystkich uczniów klas I-VIII do nagrania wybranej przez siebie kolędy lub pastorałki i wysłanie na adres muzyka20167@wp.pl
      Jury będzie brało pod uwagę:
      • dobór repertuaru
      • czystość i poprawność wykonania
      • oryginalność wykonania
      • ogólny wyraz artystyczny
      Udział w konkursie nagradzany będzie dodatkowymi ocenami z muzyki oraz nagrodami ufundowanymi przez Radę Rodziców. Nagrania prosimy wysyłać do 18 grudnia.

     • Serwis informacyjny 03.12.2021

      Grzegorz Kasdepke to autor wielu bestsellerów książkowych. Laureat Nagrody Literackiej im. Kornela Makuszyńskiego i wielu innych. Bohaterowie jego książek zawojowali biblioteczki domowe jak i biblioteki szkolne. Kuba i Buba, Detektyw Pozytywka, Kacper oraz jego niefrasobliwy tata – to tylko niektóre z opisanych przez autora postaci. W naszej bibliotece znajdziecie:

     • Serwis informacyjny 26.11.2021

      Zostały rozstrzygnięte konkursy zorganizowane przez SU: „I Ty potrafisz’ i „Plastyczna interpretacja wiersza”. Nagrody otrzymują:

      Bianka Magońska, Lena Tomkiewicz, Mariia Ignasheva, Helena Walewska, Marta Zajats – 1c

      Liliana Łoboda – 2c

      Adam Łoboda – 3 c

      Hanna Puchalska – 2 b

      Magdalena Wojnar – 7a

     • Nowe komputery

      Dzięki prężnej działalności Rady Rodziców SP66 nasza szkoła uzyskała nowe komputery do sali informatycznej. Nowy sprzęt został nam ofiarowany przez firmę Comarch.

      Dziękujemy !!! :)

     • Serwis informacyjny 19.11.2021 r.

      Przypominamy wszystkim uczniom, że ich obowiązkiem po przyjściu do szkoły jest zmiana obuwia. i noszenie chust jako obowiązkowy strój szkolny.Zachęcamy do udziału w konkursie plastycznym pt. "Stop przemocy" organizowanym przez Straż Miejską Miasta Krakowa. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII, zadaniem jest wykonanie plakatu, pracy plastycznej przedstawiającej reagowanie na zjawisko hejtu. Wszystkie szczegóły znajdują się na poczcie Librus, do uczniów. Wykonaną pracę, wraz z podpisanymi przez rodziców zgodami , proszę przynosić do pani Jolanty Adamiec do 26 listopada. Plakat można wykonać w domu lub w szkole, na lekcjach plastyki.

     • Klasy 7 dla Hospicjum dziecięcego

      Wielkie brawa i podziękowania dla uczniów klas 7 i ich rodziców. W ramach projektu artystyczno- edukacyjnego na lekcjach plastyki, uczniowie uszyli ręcznie poduszki dla pacjentów Małopolskiego Hospicjum Dla Dzieci w Krakowie, na ulicy Odmętowej 4. Poduszki o różnych kształtach i rozmiarach z miękkich i naturalnych tkanin, mają za zadanie pomagać małym pacjentom w zmianie pozycji leżącej lub podpierać części ciała i może trochę ulżyć w cierpieniu. Na lekcjach uczniowie oglądali prezentację, przesłaną przez pracownika Hospicjum, poznając pacjentów i miejsce w jakim przebywają. W realizację projektu bardzo zaangażowali się i pomagali rodzice uczniów, kupując potrzebne materiały do wykonania poduszek. Uczniowie pracowali na lekcjach, a także w swoim wolnym czasie, po lekcjach. Praca na rzecz Hopicjum została im zaliczona jako wolontariat.

     • Serwis informacyjny 05.11.2021 r.

      Informujemy, że w dniach 9 i 10 listopada będziemy brać udział w spotkaniach na auli z okazji święta odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie w tych dniach przychodzą do szkoły w stroju galowym.

      SU proponuje konkurs origami „I TY POTRAFISZ”. Zrób ciekawą pracę techniką origami i oddaj ją do świetlicy szkolnej do 11 listopada br. Czekają nagrody!

   • naszeszkoły.krakow.pl
   • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie
   • bezpiecznewakacje.pl
   • skotniki.info
  • Librus Synergia
  • Biuletyn informacji publicznej
  • Godziny dzwonków

   Sobota 01.10.2022