• ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH odbyło się 12.10.18 i było bardzo uroczyste.

W tym dniu obchodziliśmy również DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ, klasy VI przygotowały część artystyczną.
        • Witamy na nowej stronie WWW Zespołu Szkolno - Przedszkolnego nr 7 w Krakowie!
          • EKO – LOGICZNI

W tym roku nasza szkoła została wyróżniona za aktywną edukację ekologiczną możliwością udziału w projekcie Eko – Logiczni realizowanym przez Miasto Kraków przy współpracy z Zespołem Szkół Chemicznych. Uczennice klasy VIII brały udział w warsztatach, laboratoriach w Zespole Szkół Chemicznych w soboty wrześniowe oraz w zajęciach terenowych w Ekologicznej Spalarni Odpadów w Krakowie. Ośmioklasistki nie tylko poszerzyły wiedzę teoretyczną i praktyczną dotyczącą wpływu zanieczyszczeń na stan środowiska przyrodniczego, ale i wnikliwiej przyglądają się otoczeniu, w którym żyją pod kątem czystości powietrza, wody, gleby. Starają się też zainteresować tematyką działań proekologicznych swoich kolegów, rodziny, sąsiadów.

• Widowisko Dumy i Radości

W dniu 19 X 18 r. uczniowie reprezentujący klasy 5b, 5c, 6b, 7 i 8 wzięli udział w Widowisku Dumy i Radości organizowanym przez Kuratorium Oświaty w Krakowie z okazji 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Pomimo nieprzychylnej pogody Nasi uczniowie godnie i radośnie reprezentowali Naszą szkołę za co serdecznie im dziękujemy.

• Serwis informacyjny 19.10.2018

Przypominamy uczniom klas dyżurujących podczas przerw, że w przypadku zauważenia nieprawidłowości należy o tym niezwłocznie poinformować nauczyciela dyżurującego.

Został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „IDZIE JESIEŃ”

1 miejsce Marek Fronczek z klasy I a

2 miejsce Antonina i Stanisław Wardęga z klasy III b i V c

• DRODZY UCZNIOWIE, RODZICE I NAUCZYCIELE!

Zachęcamy do oddania głosu na naszą świetlicę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 7 w Krakowie, która bierze udział w konkursie SIĘ GRA SIĘ MA... ODLOTOWY PLAYROOM. Organizatorem konkursu jest firma HASBRO.

Świetlica, która zwycięży zamieni się w odlotową salę gier dla dzieci!

Głosowanie trwa do 19 listopada 2018 r. do godz. 23:59.

• ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH

ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH odbyło się 12.10.18 i było bardzo uroczyste.

• naszeszkoły.krakow.pl
      • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie