• W dniu 9 listopada 2018r. w naszej szkole odbył się XVII Międzyszkolny Przegląd Teatrzyków pt.,,100 LAT NIEPODLEGŁEJ,,. W przeglądzie, oprócz uczniów naszej szkoły, wzięły udział krakowskie szkoły podstawowe nr 133, 132, 111, 54 i 62. Wszystkie grupy teatralne zaprezentowały wysoki poziom umiejętności. Uroczystość miała podniosły charakter, a wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych, pozwoliło nam jeszcze bardziej uczcić ważną dla Polaków rocznicę
        • ŚLUBOWANIE KLAS PIERWSZYCH odbyło się 12.10.18 i było bardzo uroczyste.

W tym dniu obchodziliśmy również DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ, klasy VI przygotowały część artystyczną.
          • Serwis informacyjny 07.12.2018

Zapraszamy do udziału w KONKURSIE szkolnym na szopkę Bożonarodzeniową ręcznie robioną z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Liczy się pomysłowość, estetyka i rodzinne zaangażowanie. Prace oddajemy do 17.12 do s. Michaeli lub na świetlicę.

Przypominamy, że od 26.11.2018 – 02.01.2019 SU będzie zbierać drobne monety w ramach ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA 2018”. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Na zakończenie akcji będzie usypany z monet kopiec. Zachęcamy do udziału w akcji. Każda moneta może pomóc!

• MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Z radością informuję, że dwoje uczniów klasy VIII zakwalifikowało się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego. To jedni z najlepszych przyrodników w naszej szkole: Aleksandra Kubas i Antoni Bizoń.
            Gratulujemy i życzymy dobrych wyników w dalszych etapach konkursu.

Urszula Konieczny

• Serwis informacyjny 30.11.2018

SU informuje, że od 26.11.2018 – 02.01.2019 będziemy zbierać drobne monety w ramach ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA 2018”. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Na zakończenie akcji będzie usypany z monet kopiec. Zachęcamy do udziału w akcji. Każda moneta może pomóc!

• Sukces Akcji 1%

Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 7 informuje, że według danych Fundacji Młodzi Młodym, w wyniku pozyskiwania środków w ramach Akcji 1% uzyskaliśmy 8 039,52 zł. Jest to rekordowy wynik, przewyższający poprzednie osiągnięcie o ponad 1 000 zł. Wszystkim uczestnikom akcji w imieniu dzieci i uczniów Zespołu serdecznie dziękuję.
            Jacek Tomana

• Serwis informacyjny 23.11.2018

Miło nam poinformować, że do drugiego etapu Małopolskiego Konkursu z Matematyki zakwalifikowało się troje uczniów z naszej szkoły. Są to: Szymon Raczkowski z klasy VII oraz Aleksandra Kubas i Antoni Bizoń z klasy VIII. Gratulujemy.

Pani Jolanta Adamiec zaprasza do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt.,,Eko-choinka z surowców wtórnych,,. Prace konkursowe z dowolnych materiałów , płaskie lub przestrzenne o dowolnym rozmiarze, proszę przynosić na świetlicę do 14.12.18. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone lub wyróżnione .

• Serwis informacyjny 16.11.2018

Do drugiego etapu Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego zakwalifikowało się pięcioro uczniów z naszej szkoły. Są to: Szymon Raczkowski i Kamil Śmigielski z klasy VII oraz Julia Pardała, Kalina Wyzina i Kacper Urban z klasy VIII. Gratulujemy.

Pani Jolanta Adamiec zaprasza do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt.,,Eko-choinka z surowców wtórnych,,. Prace konkursowe z dowolnych materiałów, płaskie lub przestrzenne o dowolnym rozmiarze, proszę przynosić na świetlicę do 14.12.18 .Najciekawsze prace zostaną nagrodzone lub wyróżnione .

• naszeszkoły.krakow.pl
      • Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Krakowie