Szanowni Rodzice!
Informujemy, że w dniach 20.12.2022 do 30.12.2022 dyżur Dyrektora i Wicedyrektora jest odwołany.
Szanowni Rodzice!
Informujemy, że w dniach 20.12.2022 do 30.12.2022 dyżur Dyrektora i Wicedyrektora jest odwołany.
Szanowni Rodzice!
Zachęcamy do zapoznania się z aktualną informacją o 1 % podatku na naszej stronie.
W pozaszkolnym konkursie plastycznym pt.,,Widokówka z Krakowa" organizowanym przez Centrum Młodzieży im. H. Jordana w Krakowie wyróżnienia zdobyli :
- Kacper Zielnik klasa 4A
- Julia Karaś klasa 5B
- Zuzanna Kowalczyk klasa 6A
- Iga Trawicka klasa 6C
Gratulacje!
Miło nam poinformować, że podczas zbiórki przeprowadzonej 1 grudnia w naszym Zespole dla fundacji "Cząstka ciebie" pozyskaliśmy 837,28 zł.
Serdecznie dziękujemy za włączenie się w akcję.
SU wraz z panią Agatą Smorońską serdecznie zaprasza uczniów do wzięcia udziały w Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek. Celem konkursu jest kultywowanie i rozwijanie tradycji wspólnego kolędowania oraz popularyzacja kolęd i pastorałek.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I-VIII. Jury będzie oceniało: muzykalność i poczucie rytmu, ogólny wyraz artystyczny, dobór repertuaru i interpretację.
Osoby zainteresowane proszę o zgłoszenie swojego uczestnictwa (imię, nazwisko, tytuł kolędy lub pastorałki) na adres muzyka20167@wp.pl do dnia 14.12.2022. Termin przesłuchań zostanie ustalony i podany do wiadomości zgłoszonych uczniów.
Pani Oliwia Brzeźniak-Pałgan i pani Jolanta Adamiec zapraszają do udziału w szkolnym konkursie polonistyczno-plastycznym. Napiszcie wiersz na temat wybranej pory roku i zróbcie do niego ilustrację w dowolnej technice i na dowolnym formacie. Inspirując się, można sięgnąć np. do zdjęć z wakacji, czy wspomnieć kolorowe jesienne drzewa, a może zachwycić się padającym śniegiem podczas Świąt?
Do 5 stycznia 2023 prace można przynosić do pokoju nauczycieli lub do pracowni artystycznej nr 12
Drodzy uczniowie klasy 1-3. W tym roku czeka na Was Winter Calendar czyli zimowy kalendarz z zadaniami w języku angielskim. Na przygotowanej choince w każdym tygodniu pojawi się jedna bombka pod, którą zapisane będą zadania - wykonując je zbieracie punkty, które zamieniamy na plusy.
Zaczynamy w najbliższy poniedziałek 05.12.2022.
Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ
SUPER UCZEŃ z klasy 1 b, to Gabriela Szczerbińska
SUPER UCZEŃ z klasy 1 c, to Mikołaj Blecharczyk
SUPER UCZEŃ z klasy 1 d, to Franciszek Aleksandrowicz
SUPER UCZEŃ z klasy 2 b, to Rozalia Grefkowicz
SUPER UCZEŃ z klasy 2 c, to Joanna Malawska
SUPER UCZEŃ z klasy 2 d, to Patrycja Wcisło.
SUPER UCZEŃ z klasy 3 a, to Nina Ożóg
SUPER UCZEŃ z klasy 3 d, to Zosia Biedroń
SUPER UCZEŃ z klasy 4 a, to Szymon Kubiszowski
SUPER UCZEŃ z klasy 4 b, to Bagrat Arustamov
SUPER UCZEŃ z klasy 4 c, to Teresa Ostrowska
SUPER UCZEŃ z klasy 5 a, to Wojtek Magryta
SUPER UCZEŃ z klasy 5 b, to Karol Sobczyk
SUPER UCZEŃ z klasy 5 c, to Aleksandra Kalita
SUPER UCZEŃ z klasy 6 a, to Olaf Dzierzgowski
SUPER UCZEŃ z klasy 6 b, to Małgorzata Zima
SUPER UCZEŃ z klasy 8 a, to Magdalena Wojnar
SUPER UCZEŃ z klasy 8 b, to Alicja Kowalska
SUPER UCZEŃ z klasy 8 d, to Amelia Capała
Gratulujemy.
SU składa serdeczne życzenia wszystkim grudniowym solenizantom i jubilatom
Na prośbę rodziców zaangażowanych w wolontariat, uczniowie klas 6 i 7 za pomocą techniki Linorytu, na lekcjach plastyki, stworzyli bardzo ciekawe kartki świąteczne. I choć technika nie była łatwa, a pracując dłutem krew z palców polała się nie raz .... warto było! efekt jest zachwycający!
Jolanta Adamiec
XXI Międzyszkolny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych – Księżniczki i rycerze w baśni i legendzie.
Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7 w Krakowie już po raz dwudziesty pierwszy zorganizował Międzyszkolny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych, w tym roku pod tytułem Księżniczki i rycerze w baśni i legendzie.
W tegorocznym przeglądzie udział wzięło osiem zespołów teatralnych. Grupa przedszkolna „Hejnaliści” z Przedszkola Samorządowego nr 23 pod opieką pani Lisowiec przygotowała przedstawienie pt. „ Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 132 w Krakowie zaprezentowali pod opieką pani Katarzyny Czanieckiej spektakl pt. „Shrek”. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 54 w Krakowie wraz z opiekunami panią Dorotą Krupą i panią Karoliną Ludwikowską przygotowały przedstawienie pt. „ Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków”. Do świata baśni zabrały nas dwie grupy ze Szkoły Podstawowej nr 66 w Krakowie przygotowując spektakle pt. „Prawdziwa Księżniczka” pod opieką pana Mirosława Szewczyka i „ Baśniowy ambaras” pod opieką pani Ewy Leś. Postacie złych sióstr i Kopciuszka przypomnieli widzom uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 111 prezentując pod opieką pani Agaty Wojtyło spektakl pt. „ Kopciuszek”. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 133 wraz z opiekunem panią Elżbietą Madydą w sposób humorystyczny zaprezentowały spektakl „Zabawa w Śpiącą Królewnę”. Natomiast uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 62 wraz z opiekunem, panią Elżbietą Juśko, przenieśli nas swoim przedstawieniem „W krainę bajek”.
W skład tegorocznego jury Międzyszkolnego Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych weszły: pani Marzanna Kominiak – dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 23, pani Jadwiga Sekuła – wieloletnia Kierownik Domu Kultury w Skotnikach.
Drugiego grudnia uczniowie szkoły spotkali się ze swoimi wychowawcami, by razem obejrzeć przygotowane przedstawienia. Był to moment na przemyślenia o wartościch, jakie niosły oglądane baśnie, ale także forma spędzania wolnego czasu ze swoją klasą i społecznością szkolną. Czas ten pokazał również, iż wśród nas są prawdziwe talenty i kreatywni ludzie. Każda z prezentowanych grup okazała się wyjątkowa. Pokazała nam oryginalność, pomysłowość i determinację w działaniu.
Przybywających gości witała Wróżka z przedstawicielami Uczniów. Szkolne korytarze były udekorowane elementami baśniowymi i postaciami ze znanych utworów. Na tablicach rozwieszono wyróżnione prace plastyczne. Można było też zapoznać się z kronikami dokumentującymi poprzednie edycje Międzyszkolnego Przeglądu Teatrzyków Dziecięcych.
Grupa „Hejnaliści” ze Skotnickiego przedszkola prezentując swoje przedstawienie zwróciła uwagę na to, że należy pomagać innym, być dobrym i uczynnym. Dzieci swój występ uświetniły tańcem i śpiewem. Szczególną uwagę jury zwróciło na odwagę młodych aktorów, scenografię, grę i stroje – wszystkie te elementy przeniosły widzów do krainy krasnoludków.
Razem z uczniami Szkoły Podstawowej nr 132 spotkaliśmy się ze Shrekiem. Dzieci wykorzystały w swoim przedstawieniu współczesne swobodne słownictwo i codzienne stroje.
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 54 pokazali, jak ważna jest przyjaźń i pomoc innym w potrzebie. Siedmiu krasnoludków udowodniło widzom, że wielkie rzeczy można osiągnąć, gdy działa się razem. Dzieci zaprezentowały piękne stroje, wykazały się doskonałą znajomością tekstu, śpiewały piosenki, a ich spektakl uświetniała muzyka.
Czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 66 w przedstawieniu „Prawdziwa Księżniczka” połączyli styl dworski ze współczesnym. Całość przeplatały multimedialne animacje. Aktorzy wyróżniali się profesjonalną grą, strojami i scenografią. Zwrócili uwagę oglądającym na to, iż fałsz zawsze wyjdzie na jaw i warto dążyć do celu.
Dzieci prezentujące Szkołę Podstawową nr 111 w baśni „Kopciuszek” połączyły tradycję ze współczesnością, nowoczesne stroje z dworskimi, tekst z tańcem i muzyką filmową. Bohaterowie wykorzystali do gry przedmioty codziennego użytku pochodzące z XXI wieku (telefon) i charakterystyczne dziś słownictwo (selfie). Szczególną uwagę przykuła doskonała dykcja młodych aktorów a także stroje i ruch sceniczny.
Uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 133 własnoręcznie przygotowali piękną dekorację a ich tekst był pełen humoru. W ich przedstawieniu język współczesny przeplatał się z baśniowym, wprowadzili do tekstu słowa potoczne i przedmioty używane w dzisiejszych czasach, np. hulajnogę. To wszystko sprawiło, że publiczność dobrze się bawiła.
Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 62 w Krakowie w przedstawieniu „ W krainie bajek” nawiązali do miasta, w którym żyją, czyli Krakowa. Uświetnili swój występ własnoręcznie przygotowaną dekoracją, pięknymi strojami, śpiewem, muzyką, a także odegraniem hejnału.
Grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 66 w spektaklu „ Baśniowy ambaras” przekazała widzom przesłanie, by czytali i kochali bajki. Łącząc elementy baśniowe ze współczesnymi dotarła do odbiorcy XXI wieku. Nowoczesna animacja, łączenie elementów baśniowych z realnymi, odpowiedniki postaci z bajek we współczesnym świecie – to wszystko pozwoliło młodemu widzowi zrozumieć naukę płynącą z tekstu. Całość przedstawienia dopełniły piękne stroje i śpiew z własnym akompaniamentem.
XXI Międzyszkolny Przegląd Teatrzyków Dziecięcych to niezwykły dzień dla szkoły. Każdy mógł wykazać się pomysłowością, pokazać się z innej strony, wywołać uśmiech na twarzach innych, mógł przenieść się z szarej rzeczywistości w baśniowy świat magii, radości i szczęścia, mógł poczuć, że dobro zawsze zwycięża.
Przeżycie tego niezwykłego dnia było możliwe dzięki sponsorom, są nimi: Rada Dzielnicy VIII (Dzielnica Dębniki), Miasto Kraków we współpracy z UNICEF finansowane przez UNICEF. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszej inicjatywy.
Dziękujemy wszystkim młodym artystom za niezwykłe przeżycia a widzom za obecność. Do zobaczenia za rok.
Joanna Konecko
Zapraszamy wszystkich do włączenia się w akcję w dniach 30 listopada i 1 grudnia.
SU organizuje bajeczny konkurs dla klas 1-3. Konkurs polega na tym, aby narysować siebie jako jedną z ulubionych postaci z bajki. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do końca listopada.
W dniach 21-25 listopada wolontariusze sprzedawali „Świąteczne Kartki Dobroczynne” przesłane przez Stowarzyszenie Sursum Corda, które przychodzi z pomocą chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Dziękujemy wszystkim , którzy wsparli Stowarzyszenie i zakupili kartki
Uwaga wolontariusze!
Opiekun szkolnego wolontariatu pani Teresa Baka przypomina, wolontariuszom, że powinni czynnie pracować przez cały rok, brać udział w proponowanych akcjach prowadzonych prze z szkołę, a nie budzić się z letargu pod koniec roku szkolnego. Jeszcze są potrzebni wolontariusze na zabawę andrzejkową w godzinach 13.15-14.45 i 15.00-16.30.
W dniu 2 grudnia odbędzie się w naszej XXI Przegląd Teatrzyków Dziecięcych pod hasłem: Księżniczki i rycerze w baśni i legendzie. Proponujemy nauczycielom i uczniom przyjście do szkoły w tym dniu w przebraniu. Możecie w strojach nawiązać do tematu przeglądu.
21 listopada, był dzień życzliwości , lecz pamiętajmy o tym , aby być życzliwym dla innych zawsze nie tylko od święta.
Wasze zachowania świadczą o waszej kulturze.
Konkurs biblioteczny "Czy znasz swoje miasto?" rozstrzygnięty. Zwyciężyła Julia Świerczyńska z klasy II d. Gratulacje!
Miło mi poinformować, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Chemicznego zakwalifikowali się: Anna Leszczyńska z 8a i Filip Jakusz-Gostomski z 8c.
Etap rejonowy odbędzie się 15 grudnia o 9.00
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ
SUPER UCZEŃ z klasy 1 a, to Klara Oleksy
SUPER UCZEŃ z klasy 1 b, to Jakub Kurek
SUPER UCZEŃ z klasy 1 c, to Barbara Turoń
SUPER UCZEŃ z klasy 1 d, to Jan Adrian
SUPER UCZEŃ z klasy 2 a, to Oliwia Markowska
SUPER UCZEŃ z klasy 2 b, to Aleksandra Firlej
SUPER UCZEŃ z klasy 2 c, to Jakub Woźniczka
SUPER UCZEŃ z klasy 3 a, to Eliza Sobaś
SUPER UCZEŃ z klasy 3 b, to Adam Sokół
SUPER UCZEŃ z klasy 3 c, to Aleksandra Nowacka
SUPER UCZEŃ z klasy 3 d, to Julia Kaczmarczyk
SUPER UCZEŃ z klasy 4 a, to Karol Szcześniak
SUPER UCZEŃ z klasy 4 b, to Liliana Orlikowska
SUPER UCZEŃ z klasy 4 c, to Anna Krzych
SUPER UCZEŃ z klasy 5 a, to Róża Kabala
SUPER UCZEŃ z klasy 5 b, to Adrian Jurgała
SUPER UCZEŃ z klasy 5 c, to Patrycja Szczecińska
SUPER UCZEŃ z klasy 6 a, to Tomek Michalik
SUPER UCZEŃ z klasy 6 b, to Krzysztof Trzyna
SUPER UCZEŃ z klasy 7a, to Dominik Sobczyk
SUPER UCZEŃ z klasy 8 b, to Krystian Ptak
SUPER UCZEŃ z klasy 8 c, to Filip Jakusz-Gostomski
SUPER UCZEŃ z klasy 8 d, to Maja Rachwał
Gratulujemy.
SU składa serdeczne życzenia wszystkim listopadowym solenizantom i jubilatom.
18 listopada uczniowie klas ósmych wzięli udział w warsztatach kulinarnych w Technikum Przemysłu Spożywczego. Efektem zajęć była własnoręcznie wypieczona pizza, zatem wyjście zaliczamy za udane :)
SU organizuje bajeczny konkurs dla klas 1-3. Konkurs polega na tym, aby narysować siebie jako jedną z ulubionych postaci z bajki. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do końca listopada.
Informujemy, że na stronie szkoły w zakładce: Uczniowie i rodzice znajduje się podstrona: egzamin ósmoklasisty. Znajdują się w niej odsyłacze do ważnych informacji z OKE i CKE.
Przypominamy uczniom o konieczności zmiany obuwia!.
Przypominamy uczniom zasady dobrego wychowania. Dobre wychowanie to znajomość obyczajów i form towarzyskich, reguł grzeczności; umiejętność postępowania w życiu i radzenia sobie w różnych trudnych sytuacjach. Nienaganne formy zachowania oznaczają życzliwość dla ludzi, uprzejmość, tolerancję, opanowanie emocji, Okazując dobre maniery okazujemy szacunek innym ludziom
Wasze codzienne zachowania świadczą o waszej kulturze!.
Informujemy, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Języka Polskiego zakwalifikowała się Amelia Martyniuk-Pieczara
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Pragniemy poinformować, że do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Biologicznego zakwalifikowały się 3 osoby: Skołyszewska Karolina, Germański Szymon, Pardała Anna
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Z radością informujemy, że uczennica Maja Lodeiro Vales, zakwalifikowała się do rejonowego etapu Małopolskiego Konkursu Języka Hiszpańskiego!
Serdecznie gratulacje i powodzenia!
Miło nam poinformować, że po zajęciach z pierwszej pomocy w klasach szóstych do zawodów w ratownictwie medycznym zostali zakwalifikowani uczniowie: Alicja Wąs i Jakub Lenard z klasy VI A. Gratulujemy!
W dniach 21-25 listopada wolontariusze w czasie przerw będą sprzedawali na parterze „Świąteczne Kartki Dobroczynne” przesłane przez Stowarzyszenie Sursum Corda, które przychodzi z pomocą chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Kartka wraz z kopertą kosztuje 3zł.
Zachęcamy do pomocy.
W naszej szkole w najbliższym czasie są prowadzone akcje: sprzedaż kartek, zabawa andrzejkowa (przygotowanie i przeprowadzenie wróżb), zbiórka karmy dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Chętni do pracy wolontariusze proszeni są o zgłaszania się do opiekuna szkolnego wolontariatu
Serdecznie dziękujemy wszystkim za włączenie się w akcję Talenciaki Lidla. Zgromadziliśmy 149992 pkt. Wymieniliśmy je we współpracy z nauczycielami i Samorządem Uczniowskim na wiele atrakcyjnych nagród. Nie wszystkie jeszcze dotarły, na zakończenie pochwalimy się na stronie www szkoły zamieszczając zdjęcia.
Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ
SUPER UCZEŃ z klasy 1 b, to Leon Machaczka
SUPER UCZEŃ z klasy 1 c, to Maja Gryga
SUPER UCZEŃ z klasy 1 d, to Ewelina Juszczyk
SUPER UCZEŃ z klasy 2 a, to Maja Pawłowska
SUPER UCZEŃ z klasy 2 b, to Ola Weresińska
SUPER UCZEŃ z klasy 2 c, to Hanna Mruk
SUPER UCZEŃ z klasy 2 d, to Weronika Gabor
SUPER UCZEŃ z klasy 3 a, to Nadia Brych
SUPER UCZEŃ z klasy 3 b, to Jan Orliński
SUPER UCZEŃ z klasy 3 c, to Jan Węglarz
SUPER UCZEŃ z klasy 4 a, to Anna Olieinikiwa
SUPER UCZEŃ z klasy 4 c, to Teresa Ostrowska
SUPER UCZEŃ z klasy 5 a, to Amelia Bednarska
SUPER UCZEŃ z klasy 5 b, to Adrian Jurgała
SUPER UCZEŃ z klasy 5 c, to Wojtek Musiał
SUPER UCZEŃ z klasy 6 a, to Krzysztof Ostrowski
SUPER UCZEŃ z klasy 6 b, to Bruno Szwajdych
SUPER UCZEŃ z klasy 6 c, to Nikola Grzybek
SUPER UCZEŃ z klasy 7a, to Kacper Buła
SUPER UCZEŃ z klasy 8 b, to Amelia Martyniuk-Pieczara
SUPER UCZEŃ z klasy 8 c, to Emilia Wygoda
SUPER UCZEŃ z klasy 8 d, to Wiktoria Pyc
Gratulujemy.
SU składa serdeczne życzenia wszystkim listopadowym solenizantom i jubilatom.
Wydarzenie organizowane we współpracy m. Krakowa z Unicef. Fimamsowane przez Unicef.
10 listopada uczniowie klasy 5B wzięli udział w warsztatach plastyczno-fotograficznych zorganizowanych przez Fort Sztuki (i) Życia na ul. Kozienickiej 33 w Krakowie. Warsztaty rozpoczęły się prelekcją na temat fotografii przyrody, przygotowaną przez Panią Małgorzatę Wojtyczkę - osobę o wielu zainteresowaniach oraz Menadżerkę Fortu. Uczniowie dowiedzieli się co to jest kontrapunkt i na co należy zwracać uwagę podczas fotografowania przyrody. Po prelekcji uczestnicy wyszli na teren wokół zabytkowego budynku Fortu, aby zrobić własne, niepowtarzalne zdjęcia elementów przyrody o ciekawych fakturach. Najciekawsze zdjęcia będą wywołane i zaprezentowane na wystawie w grudniu.
Następnie klasa podzieliła się na cztery grupy, aby wykonać makietę sensoryczną Fortu z przeróżnych materiałów np. makaronów, łuskanego grochu, liści, patyków, gałązek, traw, sznurka, kamyków, szyszek. Zdumiewające efekty można zobaczyć w fotorelacji.
Jolanta Adamiec
W czwartek 10 listopada uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w apelach z okazji 104 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
Uczniowie klas 1-3 mieli przyjemność oglądania apelu przygotowanego przez klasę 3b.
Natomiast uczniowie klas 4-8 uczesticzyli w apelach przgotowanych przez klasę 4b i 6b.
W konkursie pieśni patriotycznej zwyciężył Mateusz Bator z klasy V b
2 miejsce zajęli: Krzysztof Trzyna z klasy VI b i Jakub Kukuła z klasy VII a
3 miejsce zajęli: Tadeusz Węglarz z klasy V c i Bartłomiej Bartosik z klasy 1 c
Gratulujemy. Nagrody zostaną rozdane w terminie późniejszym
Biblioteka szkolna ogłasza konkurs "Czy znasz swoje miasto?".
Na tablicy bibliotecznej znajdują się zdjęcia opatrzone numerami od 1 do 6. Jeśli rozpoznajesz obiekty przedstawione na zdjęciach, weź udział w konkursie zapisując ich pełne nazwy oraz podając swoje dane (imię, nazwisko, klasa). Odpowiedzi można składać do 18 listopada 2022 r. w bibliotece szkolnej.
Zachęcam do udziału. Nagrody czekają.
SU organizuje bajeczny konkurs dla klas 1-3. Konkurs polega na tym, aby narysować siebie jako jedną z ulubionych postaci z bajki. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do końca listopada
Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Matematycznego zakwalifikowali się:
Anna Leszczyńska, Joanna Rabiej, Piotr Giermek
Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów.
Serdecznie dziękujemy: uczniom, nauczycielom i rodzicom dzieci z naszej szkoły, za udział w zbiórce kwiatów doniczkowych. Zebrane rośliny zostały sprzedane. Pieniądze uzyskane z tej akcji w wysokości 880 zł, zostaną przeznaczone na zakup narzędzi i innych niezbędnych rzeczy, potrzebnych do wiosennych prac w naszym szkolnym ogrodzie. Szczególne podziękowania należą się również wolontariuszom, którzy poświęcili swój prywatny czas na pracę na rzecz szkoły.
Do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu z Języka Angielskiego zakwalifikowali się:
Bartula Leon, Germański Szymon, Jarecka Blanka, Kowalczyk Zuzanna, Martyniuk-Pieczara Amelia
Nowicka Iga, Pałka Natasza, Rabiej Joanna, Sinnen Zeeshan, Sobczyk Dominik, Szmyd Radosław
Serdecznie gratulujemy!
Przypominamy uczniom zasady dobrego wychowania. Na początek , kto komu mówi dzień dobry: Jako pierwsza kłania się osoba stojąca niżej w hierarchii społecznej, zatem to uczeń mówi „dzień dobry” nauczycielowi, pracownik- szefowi, młodszy-starszemu, wchodzący- już obecnym. Również ze względów kurtuazyjnych to mężczyzna jako pierwszy powinien powitać kobietę.
Wasze codzienne zachowania świadczą o waszej kulturze.
Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ
SUPER UCZEŃ z klasy 1 a, to Giovanni Congiu
SUPER UCZEŃ z klasy 1 b, to Jadwiga Forma
SUPER UCZEŃ z klasy 1 c, to Bartłomiej Bartosik
SUPER UCZEŃ z klasy 1 d, to Karol Pagacz
SUPER UCZEŃ z klasy 2 a, to Julian Juszczak
SUPER UCZEŃ z klasy 2 b, to Alicja Posłajko
SUPER UCZEŃ z klasy 2 c, to Aleksander Wilk
SUPER UCZEŃ z klasy 2 d, to Milena Silka
SUPER UCZEŃ z klasy 3 a, to Mia Ochońska
SUPER UCZEŃ z klasy 3 b, to Michał Wąs
SUPER UCZEŃ z klasy 3 c, to Julia Babiuch
SUPER UCZEŃ z klasy 3 d, to Olga Lenard
SUPER UCZEŃ z klasy 4 a, to Anna Olieinikowa
SUPER UCZEŃ z klasy 4 b, to Mateusz Śledziona
SUPER UCZEŃ z klasy 4 c, to Zuzanna Bułas
SUPER UCZEŃ z klasy 5 b, to Beniamin Koń
SUPER UCZEŃ z klasy 5 c, to Emilia Ładzik
SUPER UCZEŃ z klasy 6 a, to Zuzanna Kowalczyk
SUPER UCZEŃ z klasy 6 b, to Szymon Rokicki
SUPER UCZEŃ z klasy 6 c, to Julia Filas
SUPER UCZEŃ z klasy 7 b, to Julia Łypik
SUPER UCZEŃ z klasy 8 b, to Jakub Nowacki
SUPER UCZEŃ z klasy 8 d, to Franciszek Poradziński
Gratulujemy.
SU składa serdeczne życzenia wszystkim październikowym solenizantom i jubilatom.
9 listopada 2022r uczniowie klas szóstych wzięli udział w programie "Krakowscy uczniowie ratują życie" organizowanego przez Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy. Celem Programu jest realizacja szkoleń uczniów klas V-VI samorządowych krakowskich szkół podstawowych z zasad udzielania pierwszej pomocy oraz wyrobienie odpowiednich postaw u dzieci w obliczu wystąpienia zagrożenia zdrowia i życia osoby poszkodowanej.
Powered by aSc EduPage