• Wyniki szkolnego konkursu fotograficznego ,,Mój ulubiony zwierzak w zabawnym ujęciu"

• Jak zawsze i tym razem frekwencja dopisała! Na konkurs zgłoszono ponad 60 zdjęć, przy wyborze najciekawszych uczestniczyli nauczyciele, pracownicy szkoły i uczniowie klas I-III którzy nie brali udziału w konkursie. Było naprawdę ciężko wybrać! zabawne ujęcia waszych pupili skradły nasze serca :)

Po zliczeniu głosów najbardziej podobały się:

I miejsce: Piotr Frankowski 7B i Kacper Jakóbek 1B

II miejsce: Agata Twardosz 7B i Hania Puchalska 1 B

III miejsce: Kacper Madej 6D i Dominika Zając 2 B

Wyróżnienia:

Maja Biedroń 2B, Weronika Stachowska 6C, Szymon Germański 6A, Julia Łypik 5B, Bartosz Madej 5B

Gratulacje!

Jolanta Adamiec

• ZAPISY NA ŚWIETLICĘ W SP 66 W ROKU SZKOLNYM 2021/22

• Świetlica szkolna informuje, że od 01.03.2021 do 31.03.2021 trwają zapisy klas I-III na rok szkolny 2021/22.

Prosimy Rodziców o pobranie i wypełnienie karty zapisu. Następnie potwierdzenie zatrudnienia w zakładzie pracy (pieczęć lub zaświadczenie o zatrudnieniu obojga rodziców).

Wypełnione karty należy oddawać do skrzynki w drzwiach szkoły do 31 marca 2021.

Jeżeli dziecko korzystało ze świetlicy w roku szkolnym 2020/21 i dane nie uległy zmianie, należy wypełnić deklarację kontynuacji korzystania ze świetlicy.

Następnie oddać do skrzynki w drzwiach do 31 marca 2021.

karta_zapisu_swietlica.pdf

deklaracja_kontynuuacji_-swietlica_(1).pdf

• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

• Szanowni Rodzice !

Informujemy, że szczegóły dotyczące rekrutacji do:

• Szkoły Podstawowej nr 66 w Krakowie znajdują się w zakładce: szkoła - rekrutacja
            • Samorządowego Przedszkola nr 23 w Krakowie znajdują się w zakładce - przedszkole-rekrutacja.

O zasadach dostarczania dokumentów rekrutacyjnych poinformujemy w najbliższym czasie.

• Dzień Patrona Szkoły

• Z okazji Dnia Patrona Szkoły uczniowie kl. IV a i IV b przygotowali nagranie, nie tylko przybliżające sylwetkę Edwarda Dembowskiego, lecz również odnoszące się do współczesnej rzeczywistości.

-DW nagraniu udział wzięli:

Bartosz Babiuch jako Edward Dembowski

w roli uczniów:

Gabriela Banasik

Tomasz Bizoń

Nikola Chachlowska

Zakaria Chabbah

Jan Giermek

Arkadiusz Pala

Marta Przydatek

Szymon Rokicki

Patrycja Sawicka

Natalia Sosin

Amelia Sterecka

Amelia Stopyra

Krzysztof Trzyna

Tymon Zielniok

Awatar Edwarda Dembowskiego narysowała Patrycja Sawicka, zaś hymn szkoły na cymbałkach zagrał Krzysztof Trzyna.

Wszystkim dziękujemy za udział, a Państwa zachęcamy od obejrzenia efektów naszej pracy.

Życzymy milego odbioru!

Anna Czudecka-Wrona

Anna Sobecka-Dowlaszewicz

• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2021/2022

• Szanowni Rodzice !

Rekrutacja do Szkoły Podstawoej nr 66 w Krakowie będzie prowadzona z wykorzystaniem serwisu internetowego od 1 marca 2021 - kliknij tutaj.

Szczegóły zostaną podane w późniejszym terminie.

Informacja o rekrutacji do Samorządowego Przedszkola nr 23 w Krakowie znjaduje się w zakładce przedszkole - rekrutacja.

• 1 % dla Zespołu

• Informuję, że w ramach akcji 1 % dla ZSP 7 pozyskaliśmy rekordową kwotę 15 362,01 zł.
            Informacje na temat akcji znajdują się w zakładce Szkoła/1 % dla ZSP 7.

Jacek Tomana

•  Wyniki szkolnego konkursu plastycznego                                           ,,Samodzielnie wykonana ozdoba stołu wigilijnego”

W kategorii wiekowej klas I-III

I miejsce -Gabrysia Dusik kl. III C