• 8-9.02.24 ,,Kodowanie na dywanie”

• 15.02.2024 18:20
        • Kodowanie to połączenie zabawy ze zdobywaniem umiejętności programistycznych. Dla dzieci są to cenne zajęcia analizowania różnych wariantów wydarzeń, wysnuwania wniosków i planowania działań. Ten sposób pozyskiwania wiedzy, niesie bardzo dużą różnorodność i zmusza dziecko do bycia uważnym i pobudza do działania. Dzięki kodowaniu dzieci uczą się rozumieć otaczający ich świat i zachodzące w nim zmiany.

• 01.02.24 Zimowa Olimpiada Sportowa

• 01.02.2024 18:15
        • Dzieci z naszej grupy wspólnie z gr IV brały udział w Zimowej Olimpiadzie Sportowej organizowanej przez Samorządowe Przedszkole nr 67 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie. Olimpiada odbyła się na terenie naszej placówki w sali gimnastycznej nowej szkoły.
          Dzieci z wielką sprawnością pokonywały przygotowane konkurencje sportowe- znakomicie poruszały się po ,,lodzie", "toczyły śnieżne kule", ,, przeskakiwały zaspy”, celowały hokejką do bramki, skakały jak narciarze, naśladowały zimowe sporty, itd. Ważne, że wszystko odbywało się w formie dobrej zabawy a nagrodą był medal dla każdego uczestnika.

• 30.01.24. Warsztaty ekologiczne ,,Biznes kontra smog”

• 01.02.2024 18:11
        • Mama Gucia wspólnie z panią Kasią przeprowadziły w naszej grupie warsztaty “Biznes kontra smog”. Dzieci utrwaliły wiadomości dotyczące tego, czym jest smog, skąd się bierze i jak można przeciwdziałać temu zjawisku. Podczas warsztatów został także poruszony temat segregacji śmieci. Pod koniec spotkania został przeprowadzony quiz, sprawdzający zdobytą wiedzę oraz zostały rozdane dzieciom drobne upominki.
          Bardzo dziękujemy pani Agacie oraz pani Kasi za miłe spotkanie, odwiedziny w przedszkolu i poświęcony nam czas.

• 25.01.24 Dzień Babci i Dziadka

• 28.01.2024 14:35
        • Moja babcia i mój dziadek
          to wspaniali są dziadkowie