• V Mistrzostwa Tabliczki Mnożenia SP 66

• W środę 17 kwietnia 2024 r. na przerwach po 3. 4. oraz 5. lekcji w pracowni informatycznej odbędą się V Mistrzostwa Tabliczki Mnożenia.

Zapraszamy wszystkich uczniów z klas IV - VIII do walki o tytuł Mistrza.

Dla klas III termin konkursu zostanie ustalony indywidualnie z wychowawcami.

Aby dobrze przygotować się do zmagań, zachęcamy do ćwiczenia tabliczki mnożenia korzystając z poniższej strony:

Tabliczka mnożenia

• Wycieczka do Sądu Okręgowego

• 8 kwietnia 2024 roku klasa VIIIA uczestniczyła w zajęciach edukacyjnych w Sądzie Okręgowym. Zajęcia prowadziła pani sędzia Edyta Żyła. Po zapoznaniu się z teorią dotyczącą pracy sądów i praw obywatelskich uczniowie mogli wcielić się w role i odegrać sprawę z powództwa cywilnego.

• Konkurs "Patron bliski uczniom" rozstrzygnięty!

• Dziękujemy za nadesłane prace, które jednoznacznie pokazują, że patronowie krakowskich szkół mogą stanowić inspirację dla współczesnej młodzieży. Czytając Wasze prace, widzimy, że tak się dzieje - te postaci historyczne skłaniają Was do refleksji, motywują do działania oraz przyczyniają się do współtworzenia Waszego systemu wartości.

Oceniając kreację świata przedstawionego, formę wyrazu oraz poprawność zapisu, przyznajemy w kategorii OPOWIADANIE:

I miejsce - Marek Fronczek, kl. VI

Moje_spotkanie_z_Edwardem_Dembowskim.docx

II miejsce - Hanna Puchalska, SP 66 w Krakowie, kl. IV

w_szkole.doc

III miejsce - Aleksandra Koza, Publiczna Szkoła Podstawowa im. Św. Wincentego Pallottiego, kl. IV

sen.docx

wyróżnienie - Lidia Zielniok, SP 66 w Krakowie, kl. IV

Bohater_Przeszlosci.pdf

W kategorii WIERSZ prac nie zgłoszono, nad czym ubolewamy.

Osoby nagrodzone poinformujemy o sposobie odbioru nagród w wiadomości mailowej.

Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za włożony wysiłek. Była to dla nas prawdziwa uczta literacka!

Aldona Jurgała

Marzena Piróg

Anna Czudecka-Wrona

• UWAGA!!!

• Kartę zapisu dziecka do świetlicy szkolnej proszę donieść w dniach

od 03.04 do 04.04.2024 do wychowawców świetlicy.

• Wycieczka do Zespołu Szkół Łączności

• W dniu 13 marca uczniowie klas ósmych uczestniczyliw Dniu Otwartym w Zespole Szkół Łączności. Młodzież zapoznała się z kierunkami kształcenia oferowanymi przez szkołę: technik programista, technik informatyk, technik teleinformatyk, technik elektronik. Oprócz oficjalnych prezentacji był czas na rozmowy z uczniami technikum i wizytę w szkolnym bufecie ;)

• Wycieczka do Zespołu Szkół Ekonomicznych

• 7 marca uczniowie klas siódmych i ósmych w ramach doradztwa zawodowego wzięli udział w wyjściu do Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1. W trakcie warsztatów zaznajomili się ze specyfiką zawodów: technik hotelarstwa, technik organizacji turystyki, technik rachunkowości, technik ekonomista. Uczniowie poznali także ofertę edukacyjną i lokalową szkoły.

• Doradztwo zawodowe

• 5 marca uczniowie klas ósmych w ramach zajęć z doradztwa zawodowego spotkali sie z przedstawicielką szkoły TEB Edukacja. Młodzież poznała ofertę szkoły i otrzymała zaproszenia na dzień otwarty.

• Koncert grupy Yamaha

• 28 lutego naszą szkołę odwiedzili muzycy z Yamaha Music School. Wprowadzili nas w świat nie tylko muzyki ale także efektów wizualnych. Dzieci mogły aktywnie uczestniczyć w występie poprzez grę na instrumentach- fortepianie, keyboardzie a nawet perkusji!

• REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

• Rekrutacja do Samorządowego Przedszkola nr 23 w Krakowie oraz Szkoły Podstawowej nr 66 rozpocznie się 1 marca 2024 r.

Również 1 marca 2024 r. zostanie uruchomiony elektroniczny system rekrutacji.

Szczegółowe zasady rekrutacji oraz formularze rekrutacyjne zostaną zamieszczone na stronie w zakładce:

przedszkole-rekrutacja

szkoła-rekrutacja

Wnioski przyjmowane będą w szkole
            w sekretariacie do spraw uczniowskich.

PONIEDZIAŁEK          8:00-16:00

WTOREK, ŚRODA      8:00-16:00

CZWARTEK, PIĄTEK  8:00-16:00

TEL. KONTAKTOWY (12) 262 52 77 WEW.26

PRZYJMOWANE BĘDĄ WNIOSKI WYŁĄCZNIE KOMPLETNE.

KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ NIE MA ZNACZENIA.

• HAPPY VALENTINE'S DAY!

• 14 lutego obchodzimy Walentynki (Valentine's Day)- coroczne święto zakochanych. Z tej okazji dzieci z klas 1-3 przygotowały piękne prace, które można obejrzeć w gablotach w nowym budynku.