• Serwis informacyjny 27.09.2019

Sekcja kulturalno-sportowa – Zuzanna Liskowicz, Franciszek Sasiński

Sekcja opiekuńczo-porządkowa – Karolina Adamik

Redaktor Szkolnych plotek – Weronika Grochal

W październiku istnieje możliwość zdobycia 5 dodatkowych punktów w konkursie „KLASA Z KLASĄ” za przygotowanie gazetki ściennej poświęconej ODBLASKOWEJ SZKOLE. Gazetki należy przygotować do końca września.

Pani Renata Mardaus i pani Renata Łabądź o głaszają konkurs pt. „Noś odblaski – świeć przykładem” na gadżet związany z tematyką bezpieczeństwa na drodze. Prace proszę przynosić do pani Pedagog do 18 października.

Od października rusza konkurs „Ogrodnik roku”. Celem tego konkursu jest ukwiecenie korytarzy szkolnych kwiatami poprawiającymi powietrze w budynku szkolnym. Na stronie szkoły w zakładce „Publikacje” znajduje się materiał szkoleniowy przypominający jakie to kwiaty. Prosimy wychowawców  o przypomnienie uczniom tych informacji. Parapety na korytarzu zostały już podzielone. Do końca września proszę zadbać o wyznaczone parapety.

Zapraszamy do udziału w zbiórce NOWYCH przyborów szkolnych i materiałów plastycznych( długopisy, pisaki, kredki, piórniki z wyposażeniem, linijki, farby, zeszyty, temperówki) wspomniane dary trafią do dzieci w Afryce za pośrednictwem Misjonarzy. Akcja trwa do 11 października 2019. Dary można przynosić do świetlicy szkolnej.

SU ogłasza konkurs fotograficzny wspomnienia z wakacji „Świat wielu kultur” . Zdjęcia oddajemy do świetlicy szkolnej do 11 października. Zachęcamy do udziału w konkursie.

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Jakub Nurek

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Zuzanna Urban

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Kacper Brożek

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Liliana Kęsek

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Bartosz Juszczyk

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Zuzanna Zięba

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Anna Leszczyńska

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Igor Topór

SUPER UCZEŃ z klasy VII a, to Dawid Cygan

SUPER UCZEŃ z klasy VII b, to Franciszek Bartula

SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Kinga Skiba

• Serwis informacyjny 20.09.2019

• W dniu 13.09.2019 odbyły się wybory na przewodniczącego i drugiego opiekuna  SU.

Przewodnicząca SU została Julia Kulig z klasy VIII

Opiekunem SU został pan Jakub Huk

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy.

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na "Najlepszego czytelnika" oraz "Najbardziej rozczytaną klasę" w roku szkolnym 2019/2020.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2020 roku.

Na zwycięzców czekają nagrody.

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Kaja Hankiewicz

• Serwis informacyjny 20.09.2019

Przewodnicząca SU została Julia Kulig z klasy VIII

Opiekunem SU został pan Jakub Huk

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2020 roku.

Na zwycięzców czekają nagrody.

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Kaja Hankiewicz

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Maria Tarapata

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Teresa Ostrowska

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Julita Flinta

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Daria Jakusz-Gostomska

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Zuzanna Maniszewska

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Arkadiusz Pala

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Julia Filas

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Kacper Buła

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Patrycja Matoga

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Karolina Skołyszewska

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Blanka Jarecka

SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Damian  Machno

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Michał Korecki

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Tomasz Raczkowski

SUPER UCZEŃ z klasy VII b, to  Karolina Adamik

SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Kamil Janawa

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

• Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Krakowie
        • zsp7kr@wp.pl