• Serwis informacyjny 27.09.2019

Sekcja kulturalno-sportowa – Zuzanna Liskowicz, Franciszek Sasiński

Sekcja opiekuńczo-porządkowa – Karolina Adamik

Redaktor Szkolnych plotek – Weronika Grochal

W październiku istnieje możliwość zdobycia 5 dodatkowych punktów w konkursie „KLASA Z KLASĄ” za przygotowanie gazetki ściennej poświęconej ODBLASKOWEJ SZKOLE. Gazetki należy przygotować do końca września.

Pani Renata Mardaus i pani Renata Łabądź o głaszają konkurs pt. „Noś odblaski – świeć przykładem” na gadżet związany z tematyką bezpieczeństwa na drodze. Prace proszę przynosić do pani Pedagog do 18 października.

Od października rusza konkurs „Ogrodnik roku”. Celem tego konkursu jest ukwiecenie korytarzy szkolnych kwiatami poprawiającymi powietrze w budynku szkolnym. Na stronie szkoły w zakładce „Publikacje” znajduje się materiał szkoleniowy przypominający jakie to kwiaty. Prosimy wychowawców  o przypomnienie uczniom tych informacji. Parapety na korytarzu zostały już podzielone. Do końca września proszę zadbać o wyznaczone parapety.

Zapraszamy do udziału w zbiórce NOWYCH przyborów szkolnych i materiałów plastycznych( długopisy, pisaki, kredki, piórniki z wyposażeniem, linijki, farby, zeszyty, temperówki) wspomniane dary trafią do dzieci w Afryce za pośrednictwem Misjonarzy. Akcja trwa do 11 października 2019. Dary można przynosić do świetlicy szkolnej.

SU ogłasza konkurs fotograficzny wspomnienia z wakacji „Świat wielu kultur” . Zdjęcia oddajemy do świetlicy szkolnej do 11 października. Zachęcamy do udziału w konkursie.

Wyniki konkursu  SUPER UCZEŃ

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Jakub Nurek

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Zuzanna Urban

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Kacper Brożek

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Liliana Kęsek

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Bartosz Juszczyk

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Zuzanna Zięba

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Anna Leszczyńska

SUPER UCZEŃ z klasy V d, to Wiktoria Pyc

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Igor Topór

SUPER UCZEŃ z klasy VII a, to Dawid Cygan

SUPER UCZEŃ z klasy VII b, to Franciszek Bartula

SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Kinga Skiba

SU składa serdeczne życzenia wszystkim wrześniowym solenizantom i jubilatom.

• Serwis informacyjny 20.09.2019

• W dniu 13.09.2019 odbyły się wybory na przewodniczącego i drugiego opiekuna  SU.

Przewodnicząca SU została Julia Kulig z klasy VIII

Opiekunem SU został pan Jakub Huk

Gratulujemy i życzymy sukcesów w pracy.

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs na "Najlepszego czytelnika" oraz "Najbardziej rozczytaną klasę" w roku szkolnym 2019/2020.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czerwcu 2020 roku.

Na zwycięzców czekają nagrody.

Wyniki konkursu  SUPER UCZEŃ

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Kaja Hankiewicz

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Maria Tarapata

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Teresa Ostrowska

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Julita Flinta

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Daria Jakusz-Gostomska

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Zuzanna Maniszewska

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Arkadiusz Pala

SUPER UCZEŃ z klasy III c, to Julia Filas

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Kacper Buła

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Patrycja Matoga

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Karolina Skołyszewska

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Blanka Jarecka

SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Damian  Machno

SUPER UCZEŃ z klasy V d, to Wiktoria Pyc

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Michał Korecki

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Tomasz Raczkowski

SUPER UCZEŃ z klasy VII b, to  Karolina Adamik

SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Kamil Janawa

SU składa serdeczne życzenia wszystkim wrześniowym solenizantom i jubilatom.

• Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Krakowie
          • tel. (12) 262 52 77 - szkoła; tel. (12) 262 52 81 - przedszkole