• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

• Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego odbędzie się w poniedziałek 2 września według następującego harmonogramu:

Klasy I-II  9:15

Klasy III-V  10:30

Klasy VI-VIII  11:30

• ZEBRANIE DLA RODZICÓW DZIECI PRZEDSZKOLNYCH

• Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 7 zaprasza Rodziców dzieci, które w roku szkolnym 2019/2020 uczęszczać będą do Przedszkola na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się 3.09.2019 (wtorek) na auli Zespołu o godzinie 15:00.

• UWAGA RODZICE KLAS III

• Dyrektor ZSP7 zaprasza Państwa, których dzieci w roku szkolnym 2019/2020 uczęszczać będą do klasy trzeciej, na spotkanie poświęcone organizacji roku szkolnego. Odbędzie się ono 27 sierpnia (wtorek) 2019 r. o godzinie 17:00 w Szkole.

Co nowego w szkole?
        • Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.