• Informacja Rady Rodziców - Zabawa karnawałowa

• Informujemy, iż w dniu 19 lutego 2019r, planowana jest zabawa karnawałowa  (bal przebierańców) w godzinach od 13 do 19. Ustalono, iż uczniowie zostaną podzieleni na 3 grupy:

·         13 – 14:45 →klasy I-II,

·         15 – 16:45 →klasy III-IV,

·         17 – 19 → klasy V-VIII.

Ustalono opłatę za wstęp i częściowe pokrycie kosztów 7 zł/dziecko – reszta finansowana ze środków Rady Rodziców.

Prosimy o wydelegowanie po jednym rodzicu z klasy do pomocy przy poczęstunku dla uczniów.

Prosimy uczniów starszych klas o przygotowanie własnej listy przebojów.

• Informacja Rady Rodziców

• W związku z ważnymi sprawami dotyczącymi drugiej lokalizacji, nie odbyło się planowane zebranie Rady Rodziców w dniu 03.01.2018r.

Jednakże w trybie nadzwyczajnym zwołujemy zebranie Rady Rodziców w dniu 10.01.2018r., o godzinie 17:30.

Bardzo proszę o obecność przedstawicieli klas oraz przedszkola na zebraniu ponieważ zostaną przedstawione Państwu aktualne informacje dotyczące drugiej lokalizacji.

Co nowego w szkole?
            • Informacja Rady Rodziców - Zabawa karnawałowa

·         13 – 14:45 →klasy I-II,

·         15 – 16:45 →klasy III-IV,

·         17 – 19 → klasy V-VIII.

Prosimy uczniów starszych klas o przygotowanie własnej listy przebojów.

• Informacja Rady Rodziców

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.

• Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Krakowie
        • zsp7kr@wp.pl