• Serwis informacyjny 07.12.2018

• Zapraszamy do udziału w KONKURSIE szkolnym na szopkę Bożonarodzeniową ręcznie robioną z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Liczy się pomysłowość, estetyka i rodzinne zaangażowanie. Prace oddajemy do 17.12 do s. Michaeli lub na świetlicę.

Przypominamy, że od 26.11.2018 – 02.01.2019 SU będzie zbierać drobne monety w ramach ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA 2018”. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Na zakończenie akcji będzie usypany z monet kopiec. Zachęcamy do udziału w akcji. Każda moneta może pomóc!

Pani Jolanta Adamiec zaprasza do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt.,,Eko-choinka z surowców wtórnych,,. Prace konkursowe z dowolnych materiałów , płaskie lub przestrzenne o dowolnym rozmiarze, proszę przynosić na świetlicę do 14.12.18. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone lub wyróżnione .

SU proponuje konkurs na „Wesoły zimowy komiks” dla klas I-VIII. Komiks powinien zawierać ciekawe ilustracje i dialogi. Minimum 4 strony. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 13 grudnia.

Informujemy, że uczniowie klasy VIII Aleksandra Kubas i Antoni Bizoń zakwalifikowali się etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Od poniedziałku 3 grudnia do 14 grudnia SU prowadzi sprzedaż kartek świątecznych wraz z kopertą. Każda kartka kosztuje 2zł. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Stowarzyszeniu Sursum Corda, które wspiera chorych niepełnosprawnych.

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Jakub Germański

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Mateusz Bator

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Weronika Bocheńska

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Marcin Torba

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Tomasz Bizoń

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Patrycja Storożak

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Michał Korecki

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Kordian Rydz

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Wiktor Brożek

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Filip Groń

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Martyna Jurgała

SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Krystian Stasik

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Julia Radwańska

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Bartosz Karatnik

SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Milena Bączek

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Lidia Szczypczyk

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Damian Bobrowicz

SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Kacper Urban

Gratulujemy.

SU składa serdeczne życzenia wszystkim grudniowym solenizantom.

• MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

• Z radością informuję, że dwoje uczniów klasy VIII zakwalifikowało się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego. To jedni z najlepszych przyrodników w naszej szkole: Aleksandra Kubas i Antoni Bizoń.
            Gratulujemy i życzymy dobrych wyników w dalszych etapach konkursu.

Urszula Konieczny

• Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 7 w Krakowie