• SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY ,,EKO-CHOINKA Z SUROWCÓW WTÓRNYCH"

Szkolny konkurs na Eko-choinki został rozstrzygnięty! Do konkursu stanęło, aż 50 bardzo pomysłowych , pracochłonnych i wyjątkowych choinek. Dyrekcja , nauczyciele i pracownicy szkoły, głosując - wyłonili laureatów konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone w piątek 21.12.18 na uroczystym apelu.Należy też podkreślić że każda praca konkursowa jest wyjątkowa , ma coś niepowtarzalnego i wymagała sporo wysiłku,zaangażowania , czasu i pomysłowości.

Jolanta Adamiec

• Rocznica wprowadzenia stanu wojennego i grudnia 1970 r.

• Data 13 grudnia 1981 roku jest bardzo ważna dla Polaków. W tym dniu, 37 lat temu, został wprowadzony stan wojenny przez władze komunistyczne. Wydarzenie to zniszczyło w Narodzie nadzieję na szybsze odzyskanie wolności od komunistycznego marazmu, szarości i trudów dnia codziennego. Przyniosło również wiele ofiar śmiertelnych.

W grudniu obchodzimy również rocznicę wydarzeń, które miały miejsce w 1970 roku, wielkich masowych strajków na Pomorzu, w szczególności w Trójmieście. Buntu ludzi, którzy pragnęli żyć godziwie.

Uczniowie klasy 7 uczestniczyli w prelekcji na powyższy temat, jednocześnie stworzyli wystawę-gazetkę, którą rozwiesili na szkolnym korytarzu, aby podzielić się wiedzą i doniosłością tych wydarzeń.

A. Warzecha i J. Huk.

• Serwis informacyjny 07.12.2018

• Zapraszamy do udziału w KONKURSIE szkolnym na szopkę Bożonarodzeniową ręcznie robioną z wykorzystaniem dowolnych materiałów. Liczy się pomysłowość, estetyka i rodzinne zaangażowanie. Prace oddajemy do 17.12 do s. Michaeli lub na świetlicę.

Przypominamy, że od 26.11.2018 – 02.01.2019 SU będzie zbierać drobne monety w ramach ogólnopolskiej akcji „GÓRA GROSZA 2018”. Akcja ma na celu zebranie pieniędzy dla najbardziej potrzebujących dzieci, które nie wychowują się w swojej rodzinie. Na zakończenie akcji będzie usypany z monet kopiec. Zachęcamy do udziału w akcji. Każda moneta może pomóc!

Pani Jolanta Adamiec zaprasza do udziału w szkolnym konkursie plastycznym pt.,,Eko-choinka z surowców wtórnych,,. Prace konkursowe z dowolnych materiałów , płaskie lub przestrzenne o dowolnym rozmiarze, proszę przynosić na świetlicę do 14.12.18. Najciekawsze prace zostaną nagrodzone lub wyróżnione .

SU proponuje konkurs na „Wesoły zimowy komiks” dla klas I-VIII. Komiks powinien zawierać ciekawe ilustracje i dialogi. Minimum 4 strony. Prace oddajemy do świetlicy szkolnej do 13 grudnia.

Informujemy, że uczniowie klasy VIII Aleksandra Kubas i Antoni Bizoń zakwalifikowali się etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Od poniedziałku 3 grudnia do 14 grudnia SU prowadzi sprzedaż kartek świątecznych wraz z kopertą. Każda kartka kosztuje 2zł. Zebrane pieniądze zostaną przekazane Stowarzyszeniu Sursum Corda, które wspiera chorych niepełnosprawnych.

Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ

SUPER UCZEŃ z klasy I a, to Jakub Germański

SUPER UCZEŃ z klasy I b, to Mateusz Bator

SUPER UCZEŃ z klasy I c, to Weronika Bocheńska

SUPER UCZEŃ z klasy II a, to Marcin Torba

SUPER UCZEŃ z klasy II b, to Tomasz Bizoń

SUPER UCZEŃ z klasy II c, to Patrycja Storożak

SUPER UCZEŃ z klasy III a, to Michał Korecki

SUPER UCZEŃ z klasy III b, to Kordian Rydz

SUPER UCZEŃ z klasy IV a, to Wiktor Brożek

SUPER UCZEŃ z klasy IV b, to Filip Groń

SUPER UCZEŃ z klasy IV c, to Martyna Jurgała

SUPER UCZEŃ z klasy IV d, to Krystian Stasik

SUPER UCZEŃ z klasy V a, to Julia Radwańska

SUPER UCZEŃ z klasy V b, to Bartosz Karatnik

SUPER UCZEŃ z klasy V c, to Milena Bączek

SUPER UCZEŃ z klasy VI a, to Lidia Szczypczyk

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Damian Bobrowicz

SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Kacper Urban

Gratulujemy.

SU składa serdeczne życzenia wszystkim grudniowym solenizantom.

• MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

• Z radością informuję, że dwoje uczniów klasy VIII zakwalifikowało się do etapu rejonowego Małopolskiego Konkursu Geograficznego. To jedni z najlepszych przyrodników w naszej szkole: Aleksandra Kubas i Antoni Bizoń.
            Gratulujemy i życzymy dobrych wyników w dalszych etapach konkursu.

Urszula Konieczny

Co nowego w szkole?
            • Rocznica wprowadzenia stanu wojennego i grudnia 1970 r.

A. Warzecha i J. Huk.

SUPER UCZEŃ z klasy VI b, to Damian Bobrowicz

SUPER UCZEŃ z klasy VIII, to Kacper Urban

Gratulujemy.

SU składa serdeczne życzenia wszystkim grudniowym solenizantom.

• MAŁOPOLSKI KONKURS GEOGRAFICZNY

Gratulujemy i życzymy dobrych wyników w dalszych etapach konkursu.

Urszula Konieczny

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.