• 100 na 100

• 17.03.2020 12:52
      • "100 na 100"

czyli

100 prezentów na 100 URODZINY!!!

Kogo??? ŚW. JANA PAWŁA II!!!
        W związku z obchodzonym Rokiem naszego wybitnego Papieża Polaka i setnej rocznicy jego urodzin w maju br. już teraz zapraszamy wszystkich uczniów do przygotowania wyjątkowego, ciekawego, pomysłowego:

PREZENTU URODZINOWEGO "100 na 100"!

Może to być:
        MODLITWA - np. 100 Zdrowaś Mario (czyli dwie części Różańca) w podziękowaniu za życie św. Jana Pawła,
        a może 1000 Zdrowaś? lub innych modlitw :)
        a może 100 Różańcy??? :)

SPORT - Papież lubił sport zatem proponujemy: bieg na 100m dla JPII (odbędzie się w szkole w podanym poźniej wiosennym terminie)

PIELGRZYMKA - 100km dla Papieża?! rodzinny wyjazd (o łącznej liczbie 100km) samochodem, rowerem, hulajnogą, pieszo... do miejsc związanych z Janem Pawłem II (Wadowice, Kalwaria Zebrzydowska, Niegowić,... a także szlaki papieskie w górach).

PLASTYCZNE - 100 portretów Papieża, zachęcamy szczególnie młodsze dzieci do malowania - portrety ozdobią nasze szkolne korytarze.
        - komiks o życiu Papieża.

LITERACKI - wiersz, esej na 100 słów o Janie Pawle II (szczegóły wkrótce).

Każdy "prezent" należy udokumentować w postaci laurki, plakatu, albumu ze zdjęciami, lapbooka, filmiku itp. I dostarczyć katechetom (s. Michaela, ks. Piotr) do 15 maja 2020r.

Wśród wszystkich uczestników zostaną rozlosowane pamiątkowe nagrody.

PODEJMIESZ WYZWANIE?!?!
        ZAPRASZAMY!!!