• 07.12.23 Warsztaty ekologiczne ,,Biznes konta smog”

• 10.12.2023 18:12
        • Tata Wojtka przeprowadził w naszej grupie warsztaty “Biznes kontra smog”. Dzieci w trakcie spotkania dowiedziały się : czym jest smog, dlaczego powstaje, jakie niesie zagrożenia dla zdrowia i życia ludzi, co można i należy robić, aby móc oddychać czystym powietrzem .
          Bardzo dziękujemy tacie Wojtka za miłe spotkanie, odwiedziny w przedszkolu
          i poświęcony nam czas.

• 07.12.23 Spotkanie z Górnikiem

• 10.12.2023 18:10
        • 4 grudnia obchodzimy Dzień Górnika potocznie zwany Barbórką. Chcąc przybliżyć dzieciom trudną i odpowiedzialną pracę w kopalni, zaprosiliśmy do przedszkola tatę jednego z przedszkolaków.
          Nasz gość, ubrany w mundur galowy, opowiedział dzieciom o maszynach górniczych, o codziennej , niebezpiecznej pracy pod ziemią.  Poznaliśmy także rodzaje węgla i sposób ich wydobycia.

• 06.12.23 Wizyta św. Mikołaja w przedszkolu

• 10.12.2023 18:09
        • „Wszystkie dzieci Mikołaja kochają
          Wszystkie dzieci na Niego czekają.
          Moc prezentów każdemu przyniesie,
          Każe dziecko z prezentów się cieszy….”

Tak śpiewały dzieci w naszej grupie w oczekiwaniu na spotkanie ze świętym Mikołajem.

• 05.12.23 Rozstrzygniecie konkursu plastycznego "Rodzinne marzenia"

• 10.12.2023 18:07
        • Zuzia i Jaśmina z naszej grupy otrzymały nagrody w  konkursie plastycznym  "Rodzinne marzenia" zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury im. Gałczyńskiego w Krakowie pod patronatem Pełnomocnika Prezydenta Miasta Krakowa ds rodziny.