Pani Jolanta Adamiec zaprasza do udziału w II edycji szkolnego konkursu fotograficznego pt." Mój ulubiony zwierzak w zabawnym ujęciu". Na zdjęcia czekamy do 31 marca 2023 ( piątek). Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu 5 zdjęć, wydrukowanych lub wywołanych w dowolnym formacie.
Podpisane zdjęcia można zostawiać w pokoju nauczycielskim lub przynieść do pracowni artystycznej nr 12 .
Szanowni Uczniowie, Rodzice, Mieszkańcy Skotnik !
Zapraszamy do wsparcia Akcji Drogerii dm, z której cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na cele Naszej Szkoły.
UWAGA!!!
Cała akcja odbędzie się w sobotę 25.02.2023 r. w godzinach 10:00-11:00. W tym czasie w rolę kasjerek wcielą się Pani Pedagog Renata Mardaus i Pani Sekretarka- Paulina Guzik.
Miejsce: ATUT 2, dm – drogeria markt, ul. Bunscha 19.
W konkursie na maskę karnawałową własnoręcznie wykonaną organizowanym przez SU zwyciężyły:
Zosia Chmielarska, Wiktoria Bilich z klasy 1 d, Filip Pituch z klasy 2c, Milena Silka z klasy 2d, Maria Głuszyk z klasy 3c.
22.02.2023 r. odbył się konkurs recytatorski Poezja na wesoło.
Jury w składzie p. Marzena Piróg, p. Renata Mardaus, p. Bożena Wypchał, p. Renata Łabądź postanowiło nagrodzić:
klasy I:
1 miejsce Pola Pawlik
2 miejsce Róża Hankiewicz
3 miejsce Jakub Kurek
wyróżnienia:
Milena Leszko
Jakub Awsiuk
Leon Ulutas
klasy II:
1 miejsce Helena Walewska
2 miejsce Zofia Forma
3 miejsce Julia Zuska
wyróżnienia:
Joanna Malawska
Julian Juszczak
klasy III:
1 miejsce Lidia Zielniok
2 miejsce Nadia Brych
3 miejsce Julia Babiuch
wyróżnienia:
Magdalena Leszczyńska
Magdalena Grochal
Członkowie jury dziękują za liczny udział oraz wysoki poziom prezentacji.
Wyniki konkursu SUPER UCZEŃ
SUPER UCZEŃ z klasy 1 a, to Borys Nemeczek
SUPER UCZEŃ z klasy 1 b, to Gabriela Szczerbińska
SUPER UCZEŃ z klasy 1 c, to Piotr Frankowski
SUPER UCZEŃ z klasy 1 d, to Zofia Chmielarska
SUPER UCZEŃ z klasy 2 a, to Julian Juszczak
SUPER UCZEŃ z klasy 2 b, to Antoni Kuc
SUPER UCZEŃ z klasy 2 d, to Emilia Pałka
SUPER UCZEŃ z klasy 3 a, to Amelia Dolot
SUPER UCZEŃ z klasy 3 c, to Bartosz Wąsik
SUPER UCZEŃ z klasy 3 d, to Hania Piszczek
SUPER UCZEŃ z klasy 4 a, to Maksym Janiszewski
SUPER UCZEŃ z klasy 4 b, to Gabriela Cudek
SUPER UCZEŃ z klasy 4 c, to Teresa Ostrowska
SUPER UCZEŃ z klasy 5a, to Zuzanna Urban
SUPER UCZEŃ z klasy 5 b, to Ala Zablotska
SUPER UCZEŃ z klasy 5 c, to Gabriela Dusik
SUPER UCZEŃ z klasy 6 a, to Zuzanna Maniszewska
SUPER UCZEŃ z klasy 6 b, to Patrycja Sawicka
SUPER UCZEŃ z klasy 6 c, to Kornelia Tuchowska
SUPER UCZEŃ z klasy 7 a, to Ewa Machno
SUPER UCZEŃ z klasy 7 b, to Julia Łypik
SUPER UCZEŃ z klasy 8 a, to Kalina Zielniok
SUPER UCZEŃ z klasy 8 b, to Filip Groń
SUPER UCZEŃ z klasy 8 d, to Piotr Giermek
Gratulujemy.
SU składa serdeczne życzenia wszystkim lutowym solenizantom i jubilatom.