• 1,5% dla ZSP7

CZYM JEST 1,5 % ?

Szanowni Państwo !

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 7 współpracuje z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym”. Na mocy porozumienia 75% wpłat - 1,5 % odpisu od podatku przekazywane jest naszemu Zespołowi.

Dzięki tym środkom modernizujemy i unowocześniamy szkołę i przedszkole inwestując w nowe sprzęty.

Naszym celem jest podniesie jakości kształcenia i warunków nauki naszych podopiecznych, a także umilenia dzieciom czasu wolnego spędzonego na przerwach, świetlicy czy terenie wokół Zespołu.

W związku z tym  zwracamy się z gorącą prośbą do rodziców, pracowników i sympatyków ZSP 7 o dokonywanie 1,5 % odpisu od podatku na rzecz ww. Fundacji.

Dzięki Państwu czas spędzony przez dzieci w Zespole będzie miejscem nie tylko do nauki, ale i zabawy oraz co najważniejsze do zacieśniania przyjaźni na lata!!!

INFORMACJE !

Informacje o Fundacji:

Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym”, Organizacja Pożytku Publicznego (OPP)

Regon: 240629137,

ul. Bór 116,

42 – 202 Częstochowa,

NIP: 949-204-42-31

www.mlodzi-mlodym.pl

e-mail: biuro@fsmm.pl

Tel. 602-397-831, 795-795-747

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU NA ZSP 7?

Jeśli zapragną Państwo wspomóc 1,5 % podatku  Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7 należy wypełniając PIT postępować zgodnie z informacją przekazaną w materiałach Fundacji.

jako CEL należy wpisać:

ZSP 7 KRAKÓW 781”

Nasze inwestycję zrealizowane dzięki Państwa ofiarności :)

W wyniku kilkuletniej współpracy z Fundacją "Młodzi Młodym", a przede wszystkim Państwa życzliwości udało nam się na przestrzeni kilku lat znacząco wzbogacić wyposażenie szkoły i przedszkola.

Łącznie na przestrzeni kilku lat bilans współpracy w ramach „jednego procenta” wynosi 89 898,05 zł.

Za 2021 r. otrzymaliśmy środki w wysokości 16 755 zł.

Dzięki Państwu, nasza palcówka zyskała w ostatnim roku szkolnym:

-nowy monitoring szkolny

-kącik sportowy w przedszkolu

W minionych latach zrealizowaliśmy:

-zakup i montaż radiowęzła

-zakup zabawek do ogródka

-montaż rolet w salach lekcyjnych,

-zakup szafek do szatni szkolnej,

-zakup dywanów do sal przedszkolnych,

-zakup zabawek oraz mebli do świetlicy i holu w tym: cymbergaj i stoliki do gry w   piłkarzyki,

-nową stronę internetową,

-zakup oczyszczaczy powietrza oraz wykładziny dywanowej do świetlicy,

-zakup filtrów do oczyszczaczy przedszkolnych,

-zakup maty antypoślizgowej,

-doposażenie księgozbioru biblioteki oraz sprzętu sportowego,

- miejsce zabaw dzieci – „Kulkolandia”,

-modernizację ogródka przedszkolnego,

-rozbudowę systemu monitoringu placówki poprzez zakup i montaż kolejnych kamer,  wymianę rejestratora systemu monitoringu i montaż kolejnych kamer zewnętrznych, dzięki którym nasza placówka jest bezpieczna,

-zakup wykładziny do kącika zabaw dzieci nauczania zintegrowanego,

-zakup wykładziny do sal przedszkolnych.