• Rok szkolny 2023-2024

KLASA VA

04.09.2023 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024.
      W naszej klasie nowy rok szkolny przywitało 24 uczniów.
      Mam nadzieję, że będzie to udany rok szkolny dla uczniów naszej klasy,  Państwa nauczycieli i rodziców.

• Mikołajki

• 07.12.2023 roku W ramach prezentu mikołajkowego dla naszych uczniów św. Mikołaj zaprosił wszystkich do kręgielni, zabawa była świetna

• Warsztaty

• 22.11.2023 roku nasza klasa uczestniczyła w warsztatach o tym jak rozpoznać i przeciwdziałać agresji

• Wycieczka

Pod koniec września wykorzystując świetną pogodę rodzice naszej klasy zorganizowali wspaniałą wyprawę w Pieniny. Celem naszej wyprawy było zdobycie Turbacza.

Zabawa była doskonała.

• Rok szkolny 2022-2023

• KLASA IVA

01.09.2022 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023.

W naszej klasie nowy rok szkolny przywitało 11 dziewcząt i 9 chłopców.

• Wycieczka do Szczawnicy

• Tuż przed zakończeniem roku szkolnego udaliśmy się na wycieczkę szkolną w Pieniny. Pogoda oraz świetne humory towarzyszyły wszystkim uczestnikom aż do końca wycieczki.

• Peryferiada

• Podczas tegorocznej peryferiady wszyscy uczestnicy świetnie się bawili posilając się wyśmienitymi specjałami rodem z Brazylii I nie tylko oraz podziwiali najnowsze trędy w światowej modzie.

• Wigilia

•    21.12.2022 roku spotkaliśmy się w naszej klasie, aby złożyć sobie życzenia bożonarodzeniowe, wspólnie zaśpiewać ulubione kolędy i poczęstować się wspaniałymi potrawami przygotowanymi przez rodziców i uczniów.

• Wyjście

•      07.12.2022 roku w ramach prezentu mikołajkowego od rodziców nasi uczniowie obejrzeli bardzo zabawny film pt. „Duży zielony krokodyl”.

• Przegląd Teatrzyków

• 02.12.2022 roku nasza klasa brała udział w kolejnym przeglądzie teatrzyków szkolnych.

Nasze przedstawienie oparte było na baśni J.H. Andersena pt.: „Księżniczka na ziarnku grochu”.

Jury i widzowie docenili piękne stroje, choreografię i nienaganną dykcję aktorów.

• Wycieczka

• 20.09.2022 roku odwiedziliśmy gospodarstwo agroturystyczne „ Pszczółki ‘’ w Niezwojowicach.

Zabawa była doskonała, oto kilka zdjęć z naszej wycieczki.

• Klasa IA

20.01.2020r.- wyjście na Teatrzyk " Powrót Bałwanka Franka" w OKK

15.01.2020r.- Wyjście do Kina Kijów na przedstawienie  pt."Pchła Szachrajka"

12.12.2019r.- Wyjście do Kina Kijów na spektalk pt."Wilk i Zając"