• 30.01.24. Warsztaty ekologiczne ,,Biznes kontra smog”

• 01.02.2024 18:11
        • Mama Gucia wspólnie z panią Kasią przeprowadziły w naszej grupie warsztaty “Biznes kontra smog”. Dzieci utrwaliły wiadomości dotyczące tego, czym jest smog, skąd się bierze i jak można przeciwdziałać temu zjawisku. Podczas warsztatów został także poruszony temat segregacji śmieci. Pod koniec spotkania został przeprowadzony quiz, sprawdzający zdobytą wiedzę oraz zostały rozdane dzieciom drobne upominki.
          Bardzo dziękujemy pani Agacie oraz pani Kasi za miłe spotkanie, odwiedziny w przedszkolu i poświęcony nam czas.

• 25.01.24 Dzień Babci i Dziadka

• 28.01.2024 14:35
        • Moja babcia i mój dziadek
          to wspaniali są dziadkowie
          Dziadek mnóstwo zna zagadek,
          babcia bajkę nam opowie.

Bo na świecie nie znajdziecie
          takich bajek i zagadek
          jakie wnukom opowiada,
          moja babcia i mój dziadek……..

• 15.01.24 Warsztaty edukacyjne ,,Spotkanie z Japonią”

• 20.01.2024 18:24
        • Dzieci w takcie warsztatów zapoznały się z tradycjami i życiem w Japonii. Wszyscy podziwiali elementy tradycyjnego japońskiego stroju- haftowany w żurawie pas do kimona, buciki na koturnie i wyposażenie Japonek. Przedszkolaki samodzielnie wykonywały japońskie słodycze ( z modeliny), mogły też spróbować swoich sił w  przenoszeniu sushi pałeczkami.