• 8-9.02.24 ,,Kodowanie na dywanie”

• 15.02.2024 18:20
        • Kodowanie to połączenie zabawy ze zdobywaniem umiejętności programistycznych. Dla dzieci są to cenne zajęcia analizowania różnych wariantów wydarzeń, wysnuwania wniosków i planowania działań. Ten sposób pozyskiwania wiedzy, niesie bardzo dużą różnorodność i zmusza dziecko do bycia uważnym i pobudza do działania. Dzięki kodowaniu dzieci uczą się rozumieć otaczający ich świat i zachodzące w nim zmiany.

• 01.02.24 Zimowa Olimpiada Sportowa

• 01.02.2024 18:15
        • Dzieci z naszej grupy wspólnie z gr IV brały udział w Zimowej Olimpiadzie Sportowej organizowanej przez Samorządowe Przedszkole nr 67 im. Polskich Olimpijczyków w Krakowie. Olimpiada odbyła się na terenie naszej placówki w sali gimnastycznej nowej szkoły.
          Dzieci z wielką sprawnością pokonywały przygotowane konkurencje sportowe- znakomicie poruszały się po ,,lodzie", "toczyły śnieżne kule", ,, przeskakiwały zaspy”, celowały hokejką do bramki, skakały jak narciarze, naśladowały zimowe sporty, itd. Ważne, że wszystko odbywało się w formie dobrej zabawy a nagrodą był medal dla każdego uczestnika.