• DYREKCJA

        Jacek Tomana - Dyrektor ZSP7

        poniedziałek 10:00 – 11:00

        czwartek 14:30 – 15:30


        Agnieszka Bizoń - Wicedyrektor ZSP7

        środa  14:00 – 15:30

         


        Dane kontaktowe Inspektora Danych Osobowych:

        Imię i nazwisko: Agnieszka Sowa

        Adres mailowy - inspektor5@mjo.krakow.pl

        Adres siedziby IOD - ul. Wielopole  17a, 33-332 Kraków

      • HARMONOGRAM SPOTKAŃ Z RODZICAMI W ROKU SZKOLNYM 2019 – 2020

         

        10 września 2019 r.

        17.00 Spotkania dyrekcji i nauczycieli z rodzicami klas IV

        17.00 Spotkania organizacyjno – informacyjne wychowawców z rodzicami klas V – VIII

        18.00 – Spotkania organizacyjno – informacyjne wychowawców z rodzicami klas I – III

         

        29 października 2019 r.

        17.00 – Zebrania wychowawców z rodzicami klas IV – VIII

        18.00Zebrania wychowawców z rodzicami klas I – III

         

        17 grudnia 2019 r.

        17.00Zebrania wychowawców z rodzicami klas IV – VIII

        18.00 – Zebrania wychowawców z rodzicami klas I – III

         

        21 stycznia 2020 r.

        17.00 – Podsumowanie wyników pierwszego półrocza w klasach IV – VIII

        18.00 – Podsumowanie wyników pierwszego półrocza w klasach I – III

         

        31 marca 2020 r.

        17.00 – Zebrania wychowawców z rodzicami klas IV – VIII

        18.00 – Zebrania wychowawców z rodzicami klas I – III

         

        12 maja 2020 r.

        17.00 – Omówienie przewidywanych wyników klasyfikacji klas IV – VIII

        18.00 – Omówienie przewidywanych wyników klasyfikacji klas I – III

         

         

         


        HARMONOGRAM DNI WOLNYCH OD ZAJĘĆ DYDAKTYCZNYCH
        OBOWIĄZUJĄCY W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 66 W KRAKOWIE
        W ROKU SZKOLNYM 2019/2020

         

        06.12.19 (piątek) – Przegląd Teatrzyków Szkolnych

        20.12.19 (piątek) – Spotkanie opłatkowe

        21.04.20 (wtorek) – Egzamin ósmoklasisty

        22.04.20 (środa) – Egzamin ósmoklasisty

        23.04.20 (czwartek) – Egzamin ósmoklasisty

        12.06.20 (piątek) – dzień po Bożym Ciele

        19.06.20 (piątek) – szkolenie nauczycieli

         

      • Harmonogram dyżurów nauczycieli dla rodziców

      • Lp.

        Nazwisko i imię nauczyciela

         

        Termin

         1.

        Borowska Agnieszka

        czwartek    godz.11.00-11.30

         2.

        Czudecka – Wrona Anna

        wtorek        godz.10.50-11.20

         3.

        Dworak Joanna

        poniedz.     godz.  9.40-10.10

         4.

        Dyrcz – Erhardt Anna

        środa          godz.10.45-11.30

         5.

        Dzierzgowska Sylwia

        środa          godz.13.00-13.30

         6.

        Gawin Sławomira

        środa          godz.11.00-11.30

         7.

        Guzik Joanna Katarzyna

        czwartek    godz.12.00-12.30

         8.

        Hrynkiewicz Mateusz

        środa         godz.14.30-15.00

         9.

        Huk Jakub

        środa         godz.  9.50-10.20

        10.

        Karatnik Anna

        czwartek   godz.13.40-14.25

        11.

        Kasperczyk Justyna

        piątek        godz.  8.00-8.30

        12.

        Konieczny Urszula

        środa         godz.13.40-14.10

        13.

        Leś Ewa

        wtorek      godz.16.05-16.35

        14.

        Łabądź Renata

        środa        godz.9.50-10.35

        15.

        Migo Elżbieta

        środa        godz.16.05-16.35

        16.

        Mrozowska Ewa

        poniedz.   godz.13.30-14.00

        17.

        Musielak Paulina

        środa        godz.13.00-13.30

        18.

        Okarmus Katarzyna

        środa        godz.15.15-15.45

        19.

        Pilch Piotr

        środa        godz.12.45-13.30

        20.

        Piróg Marzena

        piątek       godz.8.20-8.50

        21.

        Raczkowska – Papież Paulina

        środa        godz.14.45-13.15

        22.

        Rentel Katarzyna

        piątek       godz.13.30-14.00

        23.

        Salawa Anna

        środa        godz.11.50-12.20

        24.

        Sobecka – Dowlaszewicz Anna

        środa        godz.10.00-10.30

        25.

        Szewczyk Mirosław

        wtorek     godz.10.10-10.40

        26.

        Szymanek – Mosio Patrycja

        wtorek     godz.8.00-8.30

        27.

        Talaga Izabela

        wtorek     godz.14.30-15.00

        28.

        Trzyna Elżbieta

        wtorek     godz.11.50-12.20

        29.

        Tyński Piotr

        wtorek     godz.10.00-10.30

        30.

        Węgiel Małgorzata

        wtorek     godz.12.35-13.40

        31.

        Węglarz Ewa

        środa       godz.13.50-14.20

        32.

        Wojas – Mucha Aneta

        czwartek  godz.9.50-10.35

        33.

        Wypchał Bożena

        poniedz.  godz.9.00-9.30

        34.

        Zaczyński Tomasz

        poniedz.  godz.12.35-13.05

        35.

        Zator Małgorzata

        czwartek  godz.7.30-8.00