• UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

• W dniu 3 września uroczyście rozpoczęliśmy naszą szkolną przygodę. Po apelu odwiedziliśmy nasza nową klasę i poznaliśmy się z Wychowawcą i nowymi kolegami.

• SPOTKANIE Z FILHARMONIĄ W OKK

• W dniu 28 września wysłuchaliśmy koncertu muzyków z Filharmonii Krakowskiej. Usłyszeliśmy utwory m.in. Chopina, Mozarta, Bacha oraz poznaliśmy nowe instrumenty i słownictwo związane z muzyką klasyczną.

• WARSZTATY W PEDAGOGICZNEJ BIBLIOTECE WOJEWÓDZKIEJ

• W dniu 20 września wyruszyliśmy na naszą pierwszą wycieczkę klasową - na warsztaty edukacyjne pt. Franklin i zazdrość do Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Krakowie. Dzięki teatrzykowi kamishibai poznaliśmy historię Franklina zazdrosnego o przyjaciela. wykonaliśmy żółwie w technice origami oraz zwiedziliśmy podziemia biblioteki oraz czytelnię.

• ŚLUBOWANIE

• Dzień 12 października 2018 roku na trwałe zapisze się w naszej pamięci, gdyż w tym dniu odbyło się nasze ślubowanie oraz pasowanie na ucznia Szkoły Podstawowej nr 66 w Krakowie. Wraz z kolegami z klas Ia i Ib zaprezentowaliśmy swoje umiejętności wokalno-aktorskie.

Zaprzyjaźnić się z książkami, dumą swojej szkoły być,

ze wszystkimi pierwszakami ślubujemy dziś.

Uczniem być to ważna sprawa i otwierać wiedzy drzwi,

uczyć się by świat poznawać

ŚLUBUJEMY dziś!!!

• WYNIKI KONKURSU BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY