• Klasa IV d

Zastępca przewodniczącego:

Maja Rachwał i Piotr Giermek

• Najnowsze wydarzenia

• 06. 12. 2018 r. Tradycyjnie z okazji  Mikołaja pojechaliśmy do kina Cinema City Zakopianka oglądnąć bajkę świąteczną pt. "Grinch". Po seansie w kinie czekała na nas kolejna niespodzianka ! Mikołaj zostawił dla nas w szkole prezenty wink Musieliśmy być bardzo grzeczni.

04. 12. 2018 r. - wycieczka do History Landii mieszczącej się w budynku dawnego Dworca Głównego w Krakowie.

Wystawa zrobiła na nas duże wrażenie smiley

27. 11. 2018 r. Bawimy się na zabawie andrzejkowej w naszej szkole !

MIĘDZYSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRZYKÓW

W DNIU 9 LISTOPADA ODBYŁ SIĘ W NASZEJ SZKOLE PRZEGLĄD GRUP TEATRALNYCH Z RÓŻNYCH SZKÓŁ.

Naszą Szkołę reprezentowała klasa II b oraz V c. Przedstawienia były poświęcone tematowi 100 lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wycieczka do Parku Niespodzianek w Ustroniu

W dniu 16 października 2018 roku wyjechaliśmy na wycieczkę do Ustronia. Odwiedziliśmy tam mieszkańców "Leśnego Parku Niespodzianek". Tego dnia mieliśmy wspaniałą pogodę. Podziwialiśmy pokaz ptaków drapieżnych, takich jak orzeł bielik, sokół, jastrząb oraz pokaz sów. Dużą atrakcją była możliwość bezpośredniej, bliskiej obserwacji zwierząt. Udało nam się nawet niektóre nakarmić. Obserwowaliśmy m.in. sarenki, żubry, kozice, dziki.

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.