NA ŚWIETLICY OPIEKĘ SPRAWUJĄ:

mgr Teresa Baka

mgr Renata Mardus

mgr Urszula Uryga

mgr Jolanta Adamiec

mgr Urszula Konieczny

WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM! smiley

•                                        Listopad

• Sukces naszych podopiecznych!

21 listopada 2018 r. w SP nr 107 odbył się Miedzyświetlicowy Przegląd Piosenki Patriotycznej pt: "Moja Ojczyzna".

Naszą świetlicę reprezentowały uczennice klasy I C: Aleksandra, Julia i Patrycja, które zaśpiewały piosenkę

pt. "Pierwsza Kadrowa" i otrzymały WYRÓŻNIENIE.

Serdecznie gratulujemy! smiley

W listopadzie czciliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. Bawiąc się wykonaliśmy wiele ciekawych prac z tej okazji: konstrukcje z klocków i prace plastyczne. Wzięliśmy udział w wydarzeniach w naszej szkole: Przeglądzie Teatrów Dziecięcych oraz apelu z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka. Bawiliśmy się też i wróżyliśmy sobie na balu andrzejkowym :)

•                                     Październik

W październiku z cyklu: poznajemy kultury krajów arabskich-odwiedziliśmy Półwysep Arabski. Poznawaliśmy też zabytki i ciekawe miejsca w naszych rodzimych miastach: Warszawie i Krakowie. Oglądnęliśmy ciekawe przedstawienie teatralne w Domu Kultury pt."Jesienne porządki", a w międzyczasie bawiliśmy się na świetlicy i wykorzystując ostatnie ciepłe dni-na placu zabaw :)

•                                         Wrzesień

• We wrześniu przywitaliśmy nowy rok szkolny rozmowami na temat bezpiecznego zachowania na świetlicy. Wakacyjne wspomnienia uwieczniliśmy naszymi pracami plastycznymi. Korzystaliśmy z ostatnich promieni słonecznych na placu zabaw i boisku szkolnym. Przywitaliśmy nową porę roku - jesień, korzystając z jej darów i wykonując z nich prace plastyczne.