• 1% dla ZSP7

• Szanowni Państwo!

W bieżącym roku kontynuujemy współpracę z Fundacją Studencką „Młodzi-Młodym”. Na mocy porozumienia 75% wpłat 1% odpisu od podatku przekazywane jest naszemu Zespołowi.

W związku z tym ponownie zwracamy się z gorącą prośbą do rodziców, pracowników i sympatyków ZSP 7 o dokonywanie 1% odpisu od podatku na rzecz w. w. Fundacji.

W poprzednich latach efektem współpracy były:
        - powstanie miejsca zabaw dzieci – „Kulkolandii”
        - dwuetapowa modernizacja ogródka przedszkolnego,
        - stworzenie miejsca zabaw i wypoczynku (zakupiono stół do popularnych „piłkarzyków” oraz cieszący się ogromną popularnością zestaw do cymbergaja)
        - rozbudowa systemu monitoringu placówki, zakup i montaż kolejnych kamer,
        - kupno wykładziny do kącika zabaw dzieci nauczania zintegrowanego,
        - wymiana rejestratora systemu monitoringu i zamontowanie kolejnych kamer zewnętrznych oraz
        zakup wykładzin do sal przedszkolnych.

W bieżącym roku decyzją rad rodziców Przedszkola i Szkoły w uzgodnieniu z dyrekcją Zespołu pozyskane środki przeznaczone zostały na:

- wprowadzenie nowej strony www,

- zakup oczyszczacza powietrza oraz wykładziny dywanowej do świetlicy,

- zakup filtrów do oczyszczaczy przedszkolnych,

- zakup mat antypoślizgowych,

- uzupełnianie księgozbioru biblioteki oraz sprzętu sportowego,

- zakup pomocy dydaktycznych do Przedszkola,

Pięcioletni bilans współpracy w ramach „jednego procenta” wynosi 24 816.71 złotych.
        Zapraszamy wszystkich do udziału w akcji!

Informacje o Fundacji:

Fundacja Studencka „Młodzi-Młodym”, Organizacja Pożytku Publicznego (OPP)

Regon: 240629137,  42 – 202 Częstochowa, ul. Bór 116, NIP: 949-204-42-31

www.mlodzi-mlodym.pl

e-mail: biuro@fsmm.pl, Tel. 602-397-831, 795-795-747.

Na naszym profilu na stronie fundacji znajduje się program PIT do sporządzenia rocznego zeznania podatkowego:

PROFIL ZSP7

JAK PRZEKAZAĆ 1% PODATKU NA ZSP 7?

Aby przekazać 1% podatku na Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 7 należy wypełniając PIT postępować zgodnie z informacją przekazaną w materiałach Fundacji (jako CEL należy wpisać „ZSP 7 KRAKÓW 781”):