• Witamy w klasie siódmej! angel

Projekt "Dziś przedszkolak, jutro uczeń" z klasą siódmą

4.01.2019 r. warsztaty "Fizyka dla smyka"

21.12.2018 r. Wigilia klasowa

27.11.2018 r. Dyskoteka!

26.11. 2018 r. odwiedziliśmy Sąd Okręgowy w Krakowie!

100 LAT NIEPODLEGŁOŚCI!

9.11. w naszej szkole odbył się XVII Międzyszkolny Przegląd Teatrzyków pt. "100 lat NIEPODLEGŁEJ". Wszyscy z radością świętowaliśmy setną rocznicę odzyskania niepodległości. Nasza klasa miała przyjemność gościć również w Przedszkolu Samorządowym nr 58, gdzie wraz z maluchami spędziliśmy miłe chwile.

• Zielona Szkoła - EUROWEEK

• EUROWEEK 2018

Od 16-20.09. br. nasza klasa uczestniczyła w obozie językowym EUROWEEK. Wycieczka była obfita w niezapomnane chwile, język angielski towarzyszył nam codziennie, poznaliśmy także ciekawych ludzi z całego świata!

EUROWEEK galeria zdjęć

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

4.09. odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Wszystkim uczniom życzymi samych sukcesów!

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor

Phasellrtsce scipitvarius mi. Cum sociistoque pentibus et magnis diarturtots nascetur rimulug maleada odiorbi dio gravida atcurus necuus a lorem. Maecenas tristique ori ac sem. Duis ultrices pharetra gna. Donec accumsan malesuada ornec sit amet eros. Lorem ipsum dolor sit amt consc tetuer aiing elit. Mauris fermentum tum magna. Sed laoreet aliquam leo. Ut te dolor dapbus eget elentu vel cursus eleifend elit. Aenean auctor wrna. Aliqua volutpat. Duis ac turpis. Integer rutrum ante eu lacuest um liberoisl porta vel sceleisque eget malesuada at neque. Vivam nibhus leo vel metus. Nulla facilisi. Aenean nec eros. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et trices posuere cubilia Suspendisse sollicitudin velit sed leo pharetra augue nec augue. Nam elit magnandrerit sit amet tincidunt ac viverra sed nulla.

Donec porta diam eu massa. Quisque diam lorem interdum vitaedapibus ac scelerisque vitae pede. Donec eget tellus non erat lacinia fermentum. Donec in velit vel ipsum auctor pulvinar. Proin ullamcorper urna et felis. Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipiscing elit. Etiam lacinia feugiat libero, quis sodales metus porta quis. Proin maximus feugiat ipsum id rhoncus. Donec quis dolor eu est sagittis cursus sed eu ex. Suspendisse bibendum dignissim justo. Aliquam vestibulum magna at iaculis eleifend. Sed mattis ligula et sem egestas rutrum. Vestibulum vel ante nec erat fermentum varius. Curabitur tempus commodo velit, non commodo libero aliquam eu. Suspendisse hendrerit, urna ut convallis auctor, nunc arcu fermentum urna, eleifend vestibulum mauris nunc sit amet velit. Fusce quis massa non nibh pharetra commodo eu vel tortor. Pellentesque dui turpis, ornare at condimentum sit amet, interdum eget turpis. Praesent vitae ipsum maximus, tempus mauris ac, viverra enim. Nullam lorem lectus, venenatis sed porttitor at, cursus quis tellus.